İngiltere Vizesi Başvuru Formunu Doldurmak için İngilizce Bilmem Gerekiyor mu?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-16 19:36:44

Orta düzeyde bir ingilizce seviyeniz olmalıdır ki İngiltere Vizesi başvurusunu tam ya da hatasız olarak doldurabilesiniz. Aksi durumda İngiltere Vizesi başvurunuz reddedilecektir.

İngiltere vizesi başvurularında gerekli olan başvuru formunun doldurulması için elbette İngilizce bilgisine ihtiyaç bulunmaktadır. Bunun sebebi İngiltere vizesi başvuru değerlendirmesini gerçekleştiren vize memurlarının ana dilinin İngilizce olması ve formların da bu dilde doldurulması gerekliliğidir.

Başvuru formunda aşağıdaki başlıklar bulunmaktadır:

  • Sizin isminiz
  • Medeni durumunuz
  • Aile bireylerinizin durumları
  • Doğum yeri ve doğum yılınız
  • İngilizce dil seviyeniz
  • Akademik geçmişiniz
  • Trafik suçlarını içeren suç geçmişiniz ile ilgili sorular
  • Maddi durumunuza ilişkin sorular

Burada sayılan başlıklar yalnızca örnek olarak verilmiş olup detaylar için uzmanlarımızla irtibata geçmeniz önerilmektedir. 

Başvuru formunun doldurulmasında uzmanlarımızdan destek almanız halinde eksiksiz ve titizlikle hazırlanmış bir başvuru formunu uzmanlarımız başvuru sahiplerinin sunduğu bilgiler ışığında doldurabilmektedir. İngiltere'ye gitmeden önce uygulamanız gereken vize prosedürleri bulunmaktadır. Bu prosedürlerin neler olduğu hakkında bilgi için TIKLAYINIZ! 

Sadece formların İngilizce doldurulması değil başvuru evraklarının gerekl iolanlarının tercümesinin yapılması da oldukça önemlidir. Başvuru işlemilerinizi firmamızla yapmanız halinde firmamızın belirlediği tercüme kotasının geçilmemesi halinde tüm gerekli tercümeler ücret alınmadan yapılmaktadır. 

İngiltere vizesi türleri oldukça çeşitlidir. İngiltere'ye iş ziyareti veya aile ziyeti gibi konular üzerine seyahat edecekseniz İngiltere Ziyaretçi Vizesi, İngiltere'de çalışma izni alarak işçi statüsünde bir kurumda çalışmak için İngiltere Çalışma Vizesi, kendi işinizi kurmak ve büyütebilmek için Ankara Anlaşması Vizesi olarak örneklendirilebilir. İngiltere'deki eğitimin kalitesi ve yaşam standartlarının yüksek olması sebebiyle öğrenciler tarafından en çok tercih edilen ülke olarak yerini alan İngiltere'ye gidebilemk için İngiltere Öğrenci Vizesi'ne başvurmak gereklidir. İngiltere'de eğitim için İngiltere Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. 

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Detaylar hakkında uzmanlarımızla görüşebilmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

 

"İngiltere Vizesi Başvuru Formunu Doldurmak için İngilizce Bilmem Gerekiyor mu?" sayfası 809 defa okundu