Anasayfa -> İngiltere Turistik Vizesi Yorumlar ile Başvuru Yapılabilir mi?

İngiltere Turistik Vizesi Yorumlar ile Başvuru Yapılabilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-05 14:24:24

İngiltere Turistik Vizesi yorumlar, öneriler, konusunda uzman olmayanların yaptığı yönlendirmeler ile yapılan başvurularda genellikle vize reddi hatta vize başvuru yasağı bile alınabilen vize türlerinden biridir. İngiltere Vize türlerinden hangisine başvuracak olursanız olun bizimle iletişime geçerek İngiltere Vize reddi almamak için neler yapılabileceğini öğrenebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi, İngiltere’yi turistik, kültürel vb. amaçlarla ziyaret isteyen kişilerin başvurması gereken, 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak alınabilen Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir.

Genellikle çok girişli olarak verilir ve 1 yıl içinde toplam 6 aydan fazla İngiltere sınırlarında bulunmamayı öngörür. Aksi takdirde gelecek yıllarda yapılacak vize başvurularında olumsuz sonuçla karşılaşabilirsiniz, sınır pasaport kontrollerinde ülkeye girişiniz engellenebilir.

Vize sahibi bireyler İngiltere’de süresiz oturum izni olan veya vatandaşlığı bulunan bir kişi gibi bulunmamalıdır. Böylece başvuru sahibi olarak bir dahaki vize talebinde bu konu nedeniyle vize reddi alma ihtimalini düşürecek ve vize sahibi olarak da İngiltere sınırından girişine izin verilmeyip kendi ülkesine geri gönderilmesi gibi olaylarla karşı karşıya kalmayacaktır.  

İngiltere Turistik Vizesi yorumlar ile yapılan başvurularda eksik veya yanlış belge bulunma ihtimali oldukça yüksektir. Bunun sebebi, her başvuru sahibinin başvuru dosyası ve yaşam şartlarına göre düzenlenerek toparlanmış gerekli belgeler listesi farklıdır.

Bu farklılıkların kaynaklandığı noktalar bireylerin kişisel bilgilerinin ve finansal kaynaklarının farklı olmasıdır. Danışmanlarımızca başvuru sahiplerine verilecek olan İngiltere Turist vizesi başvuru için gerekli belgeler listesi içinde örnek olarak; çalışanlar için maaş bordrosu, çalışmayan veya kendi imkanlarıyla gidemeyecek olanlar için sponsorun bilgilerini içeren evraklar vb. verilebilir.

Bunlar çeşitlendirilebileceği gibi bazı başvuru sahiplerinin özel durumları olmakta ve bu özel durumların izahı için profesyonel destek alınması gereklidir. Firmamızın danışmanları İngiltere vizesi konusunda deneyimleriyle başvuru sürecinin başından sonuna kadar başvuru dosyası ile ilgilenmekte, vize reddi alındığı takdirde gerekli çalışmaları yaparak olumsuz sonucu olumluya çevirebilmektedir.

İngiltere Turistik Vizesi yorumların bilgilerine güvenerek başvuru yapılmamalı, konusunda uzman danışmanlarla başvuru sürecine başlanması ve başvuru dosyası için gerekli evrakların uzmanların yönlendirmesiyle hazırlanması önerilmektedir.

İngiltere Turistik Vizesi başvuru prosedürleri, başvuru süreci, gerekli evrakları ve başvurunun olumlu olabilmesi, olumsuz olursa itirazın nasıl yapılabileceği gibi konular başvuru sahiplerinin kafasını kurcalamakta ve bilgi ve destek alabilecek bir kaynak aramaktadır.

İngiltere Turistik Vizesi yorumlar ile alınabileceğini düşünen bireyler genellikle vize reddi ile karşı karşıya kalmaktadır. İnternette bireyler kendi başlarından geçenleri, kendi başvuru dosyalarını veya vize reddi ya da vize reddine itiraz başvurularını anlatmaktadır; fakat bu yorumlar, güncelliğini yitirmiş güvenilmemesi gereken bilgiler içermektedir.

Örneğin, İngiltere’ye Turist vizesiyle gitmek isteyen kişilerin evraklarını forumlardaki bilgilere göre hazırlaması, vize türüne uymayan, yanlış bilgi içeren evrakları başvuru dosyasına koyması nedeniyle vize reddi hatta vize başvuru yasağı alınmasına neden olmaktadır.

İngiltere'de bu vize türünün bazı kategorileriyle 30 günü aşmamak kaydıyla eğitim alabilirsiniz. Ancak çalışma hakkınız bulunmamaktadır. İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini başlatabilmek için telefon aracılığı ile uzmanlarımıza danışabilirler.

Firmamızın İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek İngiltere Vizesi başvuruları hakkında tüm sorularınıza yanıt bulabilir ve yine bu hattı arayarak ya da firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Turistik Vizesi Yorumlar ile Başvuru Yapılabilir mi?" sayfası 591 defa okundu