İngiltere Turistik Vizesi Evrakları Eksik Olursa Ne Olur?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-13 17:30:44

İngiltere Turist Vizesi gerekli evrakları eksiksiz ve hatasız olarak başvuru dosyasına koyulmalıdır. Başvuru dosyasında eksik bilgi/belge bulunması vize reddine ve vize başvuru yasağı alınmasına sebep olabilir.

İngiltere Turist Vizesi talep eden başvuru sahibinin seyahat süresine göre 6 aylık, 1-2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak verilebilmektedir. İngiltere’ye turistik vize başvuruları kabul edildiği takdirde, vize sahipleri İngiltere’nin yanı sıra Kuzey İrlanda, Galler ve İskoçya’yı da ziyaret edebilme hakkına sahip olmaktadır.

İngiltere Vizesi türlerinde olduğu gibi İngiltere Turist Vizesi başvuru dosyası için de belirli evrakların bulunması gereklidir. Bu evraklardan bazılarının eksik olması durumunda vize memuru vize vermeyebilir.  Sadece evraklarınızın eksik olması değil yanlış bilgi ve belge içermesi de vize reddi alınasına neden olabilmektedir. İngiltere Turist Vizesi başvurularında gerekli olan belgelerin titizlikle hazırlanması vize reddi alınması ihtimalini düşürmekte ve vize başvurularının olumlu olmasını sağlamaktadır.

İngiltere Turistik Vizesi başvurularında ihtiyacınız olan evraklardan bazıları şu şekilde örneklendirilebilir; kişinin ev ve iş adresi, bank hesap bilgileri, maaş bordrosu, varsa tapu belgeleri, kendi imkanlarıyla değil de sponsorlar aracılığıyla gidilecekse sponsorun mali bilgileri vb. İngiltere Turist Vizesi gerekli evrakları listesinin neler olduğunu öğrenebilmek için danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

İngiltere Turist vizesi başvuru evraklarının eksik olması nedeniyle vize reddi aldıysanız bu bir daha vize alamayacağınız anlamına gelmez. Vize reddi alındığı takdirde Firmamızın uzmanlarıyla iletişime geçen başvuru sahibi için yeni bir başvuru dosyası hazırlanır. Eksik evraklar nedeniyle başvuru reddi aldığınız takdirde danışmanlarımız vize reddi mektubunuzu titizlikle inceleyerek vize memurunun neden ret verdiğini doğru şekilde tespit ettikten sonra yeni bir başvuru dosyası hazırlanır, savunma yazılır ve ek belgeler talep edilebilir. Bu vize türünün başvurularını reddine yalnızca itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu yapılır.

Sonuç olarak İngiltere Turist vizesi başvurularınızda eksik evrak, yanlış bilgi ve belge olduğu takdirde vize reddi alınabilmektedir. Başvuru belgelerinin neler olması gerektiğini danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla irtibata geçerek vize retlerine nasıl itiraz edileceği konusunda ve İngiltere vize türleri başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilir ve uzmanlarımızdan danışmanlık alarak başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Bu sayede İngiltere’ye turistik vizesi kısa sürede ve sorunsuz alabilirsiniz. Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri bulunan danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

"İngiltere Turistik Vizesi Evrakları Eksik Olursa Ne Olur?" sayfası 317 defa okundu