İngiltere Turistik Vize Ücreti 2019 Yılında Kaç Dolar Olacak?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-13 17:19:41

İngiltere Turistik Vize ücreti her yıl İngiltere makamlarınca mali yılın sona ermesini takiben dolar kurundaki değişikliklere ve vize türüne, vize süresine göre sterlin olarak belirlenen, vize başvuru işlemlerinin başlatılabilmesi için ödenmesi zorunlu olan vize harcıdır.

İngiltere Turist Vizesi başvuru sahibinin isteğine göre 6 aylık, 1-2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak verilebilen vize türüdür. Genellikle çok girişli olarak verilen bu vize alındığında, sadece İngiltere değil Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda da ziyaret edilebilmektedir.

Vize talebinde bulunurken, başvuru formu doldurulduktan sonra talep edilen süreye göre belirlenmiş vize harcı ödenmesi ile başvuru işlemleri başlatılmış olmaktadır. İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi turist vizesinde de başvuru dosyasına koyulması gereken belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler başvuru sahiplerinin yaşam standartlarının farklı olması nedeniyle farklılık göstermektedir. Bu farklılıklara örnek olarak; çalışan kişiler gerekli evraklara ek olarak maaş bordrosunu, çalışmayan kişiler ise sponsor olacak kişilerin bilgilerini içeren evrakları ekleyebilmesi gösterilebilir. Vize başvuru için gerekli belgelerin başvurmak isteyen kişilere uygun listesini danışmanlarımızdan edinebilirsiniz.

Vize başvurusu sürecinde, başvuru için gerekli olan güncel bilgilerin konunun uzmanı olan bir danışmandan öğrenilmesi başvuru sürecinin kısalmasını ve başvurunun sonucunun olumlu olmasını sağlamaktadır. İngiltere Turist Vizesi 2019 yılı vize harç ücretleri de firmamızın danışmanlarından öğrenilebilir. Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından günümüze değin İngiltere vizesi konusunda uzman danışmanlarıyla vize başvurusu yapmak isteyen bireylere hizmet vermektedir. İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması ve vize reddine itiraz konuları hakkında tüm sorularınıza İngiltere Turist Vizesi Danışmanlık Hattı tıklayarak cevap alabilirsiniz.

"İngiltere Turistik Vize Ücreti 2019 Yılında Kaç Dolar Olacak?" sayfası 307 defa okundu