İngiltere Turistik Vize Gerekli Belgeler İçinde Neler Olması Gereklidir?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 10:30:08

İngiltere Turistik Vize gerekli belgeler, başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini uzmanlarımıza danışarak öğrenebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak genellikle çok girişli olarak turistik amaç taşımak kaydıyla (spor müsabakalarını izleme, resim/heykel galeri gezileri vb.) verilebilen Ziyaretçi vizesi türüdür. Bu vize türüyle yalnızca İngiltere değil Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkeleri de ziyaret edilebilmektedir. Bu amaçlar dışında turist vizesi almaya çalışan kişiler vize reddi ile karşı karşıya kalmaktadır. Vize alındıktan sonra ise vizenin şartlarının dışına çıkılması durumunda bireyler göçmenlik geçmişlerini etkileyecek olan birtakım cezalar alabilmektedir. Göçmenlik geçmişinde birtakım cezalar veya uyarılar olan kişilerin vize reddi alma ihtimali yükselmektedir. Turist vizesi ve şartları hakkında detaylı bilgi için uzmanlarına danışabilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları yapılmadan önce başvuru sahibinin ilçe nüfus müdürlüklerine giderek vize başvurusu için gerekli olan pasaport başvurusunda bulunması gereklidir. Pasaport alındıktan, Turist vizesi başvuru formu doldurularak talep edilen vize süresine uygun vize harcı yatırıldıktan sonra İngiltere Turistik Vize gerekli belgeler listesi uzmanlarımızca başvuru sahiplerine verilecek ve başvuru işlemleri başlatılacaktır.

Başvuru sahibi bu listede olabilecek kişisel ve finansal bilgileri içeren çeşitli evrakları başvuru dosyasının eksiksiz olması için dikkatle hazırlamalıdır. İngiltere Turistik Vize Gerekli Belgeler içinde olabilecek evraklardan bazıları; başvuru sahibinin ev ve iş adresi, varsa bağımlılarının (bakmakla yükümlü olduğu kişilerin) bilgileri gibi kişisel durumu ifade eden evraklar, varsa tapu belgesi, banka hesap dökümleri gibi finansal durumunu gösteren evraklar olabilmektedir.

Bu belgeler tamamlandıktan, başvuru sahibi adına uzmanlarımızca alınacak olan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilerek başvuru süreci tamamlanmış olur. Ortalama 15 iş günü içerisinde tamamlanacak olan başvuru dosyası değerlendirme süreci ek ücret ödenerek yararlanılabilen çeşitli hızlandırıcı servislerle kısaltılabilmektedir.

İngiltere Turistik Vize gerekli belgeler her başvuru sahibinin yaşam şartlarına göre ve talep edilen vize türü ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden Turistik Vize başvurusu için gerekli belgeler listesi konusunda detaylı bilgi ve başvuru sahibi kendi durumuna uygun tüm belgelerin neler olabileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla  İngiltere vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek tüm sorularınıza yanıt bulabilir, yine bu hat aracılığıyla veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler de uzman danışmanlarımızla başvuru işlemlerine telefon aracılığı ile başvuru işlemlerini başlatabilirler. Başvurusunu firmamızla gerçekleştiren bireyler başvurusu sonuçlanır sonuçlanmaz uzmanlarımız tarafından bilgilendirme yapılmaktadır.

"İngiltere Turistik Vize Gerekli Belgeler İçinde Neler Olması Gereklidir?" sayfası 396 defa okundu