İngiltere Turistik Vize Evrakları 2019 Yılında Neler Olacak?

Okunma sayısı: 621
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak genellikle çok girişli olarak verilen Ziyaretçi Vizesi türlerinden biri olup alınan vize süresi ne olursa olsun 1 yıl içinde 6 aydan fazla İngiltere sınırlarında kalınmamasını gerektirir. 

Başvuru sahipleri öncelikle seçmek istedikleri vize türünün seyahat niyetlerine uygun olup olmadığını doğru değerlendirmelidir. Daha sonra almak istedikleri vize süresine göre değişen vize harcını yatırarak başvuru işlemlerini başlatmış olacaklar ve firmamızın danışmanları tarafından başvuru evrakları listesi kendilerine verilecektir. 

İngiltere Turistik Vize evrakları 2019 yılında değişip değişmeyeceği merak konusu olan vize türlerinden biridir. Başvuru için gerekli belgeler listesindeki evraklar başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişiklik göstermekle birlikte yine başvuru sahiplerinin almak istedikleri vize türünün gerekliliklerine göre her başvuru bir diğerinden ayrılmaktadır.

Turist Vizesi almak isteyen bireylerin yalnızca turistik amaçlar taşıyor olmaları gereklidir. Örneğin spor müsabakasını izlemek için İngiltere Turist vizesi alma niyetinde olan biri eğitim, çalışma vb. niyetleri barındırmıyor olmalıdır.

Başvuru evraklarını da buna göre hazırlayan birey, maaş bordrosu, banka hesap bilgileri gibi belgelerin yanına müsabakanın ne zaman, nerede olacağını ifade eden bileti de eklemelidir.

Başvuru sahiplerinin kişisel ve finansal bilgilerinin çeşitliliğine göre başvuru dosyasına koyması gereken evraklar çeşitlenmekte, seçtiği vize türünün süresine göre vize harçları değişmektedir.

Örneğin bir kişi kendi finansal imkanlarıyla vize başvurusu yapacak ise gerekli evraklar arasında banka hesap bilgileri, maaş bordrosu, varsa tapu belgesi vb. bulundurmalıdır. Eğer bir kişinin kendi finansal kaynakları yetersiz ise ve sponsor ile başvuru yapacak ise sponsorun kişisel ve mali bilgilerini başvuru dosyasında bulundurması gereklidir.

Bu örnekler ışığında, internette araştırma yaparak sözlüklerden, forumlardan İngiltere Turistik Vize evrakları 2019 listesi hakkında bilgi sahibi olmaya çalışan bireyler yanlışlara düşerek eksik bilgilerle veya yanlış evraklar ile başvuru dosyasının vize reddi almasına sebep olabilirler. Vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvuruları için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu vize türünün çelirli kategorileri ile Birleşik Krallığa giden bireylere İngiltere'de 30 güne kadar eğitim alma hakkı verilebilmektedir. İngiltere'de daha uzun süreli eğitimlere katılabilmek için TIKLAYINIZ!

İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini başlatabilmek için telefon aracılığı ile uzmanlarımıza ulaşabilirler.

Firmamızın İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Turistik Vize evrakları 2019 listesini nereden edinebilirim gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek İngiltere Vizesi başvuruları hakkında tüm sorularınıza yanıt bulabilir veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.