İngiltere Turistik Vize Evrak Listesi Kimden Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 11:51:15

İngiltere Turist Vize evrak listesi, başvurusunu danışmanlarımızla yapmaya karar veren bireylere uzmanlarımız tarafından kendisine uygun bir liste şeklinde verilecektir. Gerek görüldüğü takdirde danışmanlarımız başvuru reddi almamak için başvuru sahibinden ek evrak talep edebilecektir.

İngiltere Turist Vizesi, İngiltere’yi turistik niyetlere ziyaret etmek isteyen kişilerin başvurması gereken, 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak alınabilen, genellikle çok girişli olarak verilen Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir.

İngiltere Turist Vizesi için gerekli belgeler listesi için çeşitli web sitelerde, forumlarda, sözlüklerde aramalar yapan başvuru sahipleri internette buldukları eksik ve yanlış bilgiler ile başvuru dosyası hazırlamaya çalışmaktadır. Ancak eksik belge veya yanlış bilgi içeren belgeler bulunan başvuru dosyaları büyük ihtimalle vize memurundan vize reddi alabilmektedir. Bunun gibi bir sorunla karşılaşmamak için konusunda uzman danışmanlarla başvuru yapılması önerilmektedir.

İngiltere turist vizesi için gerekli belgeler listesi kişiden kişiye değişmektedir. Bunun sebebi bireylerin kişisel ve finansal bilgilerinin değişiklik göstermesidir. Örneğin, çalışan bir kişi Turist vizesi için hazırladığı başvuru dosyasında maaş bordrosu, varsa tapu belgeleri, hesap dökümleri vb. bilgilerin bulunması gereklidir. Başka bir örnek olarak başvuru sahibi kendi finansal imkanlarıyla bu seyahati gerçekleştiremeyecek ve sponsor aracılığıyla gidecekse, sponsorun finansal ve kişisel bilgilerinin başvuru dosyasına koyulması gereklidir.

İngiltere Turist vizesi için gerekli belgeler ile başvuru yapacak kişinin özel bir durumu var ise bu durumumun vize memuruna net şekilde nasıl ifade edileceğini firmamızın danışmanları, detaylıca inceleyerek başvuru dosyanızın vize reddi almaması için ek belgeler talep edebilmektedir. Başvuru sahibi bazı durumlarda daha fazla belge vermeyi ve iş birliği içinde olmayı reddetmektedir. Böyle durumlarda başvuru dosyasında eksik bilgi ve belge olması nedeniyle İngiltere Konsolosluğunda görevli vize memuru vize reddi verebilmekte, hatta başvuru sahibinin gerçekleri sakladığı düşüncesiyle vize başvuru yasağı bile verebilmektedir.

Firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilir, bu hat aracılığı ile İngiltere Vizesi başvuruları hakkında tüm sorularınıza yanıt bulabilir, yine bu hattı arayarak veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini başlatabilmek için telefon aracılığı ile uzmanlarımıza ulaşabilirler.

"İngiltere Turistik Vize Evrak Listesi Kimden Alınır?" sayfası 378 defa okundu