İngiltere Turistik Vize Ekşi Bilgileri Güvenilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 09:50:16

İngiltere Turistik vize ekşi bilgileri güncelliğini yitirdiği ve uzmanlar tarafından yazılmadığı için güvenilir değildir. İngiltere Turist vizesi başvurusu yapmak isteyenler tüm sorularını uzmanlarımıza sorabilirler.

İngiltere Turist vizesi, İngiltere’yi turistik, kültürel vb. amaçlar ile ziyaret etmek, spor müsabakasını izlemek, galeri ziyaret etmek vb. gibi niyetlere vize almak isteyen kişilerin başvurması gereken, 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak alınabilen, genellikle çok girişli olarak verilen Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir.

6 ay ve üzerinde aldığı vize süresince İngiltere sınırları içerisinde 6 aydan fazla kalmamalı, İngiltere’de süresiz oturum izni olan veya vatandaşlığı bulunan bir kişi gibi bulunmamalıdır. Böylece başvuru sahibi olarak bir dahaki vize talebinde bu konu nedeniyle vize reddi alma ihtimalini düşürecek ve vize sahibin olarak da İngiltere sınırından girişine izin verilmeyip geri gönderilmesi gibi olaylarla karşı karşıya kalmayacaktır.  

Başvuru sahipleri, vize başvurularını çeşitli sitelerdeki bilgilerle yapması vize başvurularını olumsuz etkilemektedir. Ekşi sözlük gibi sitelerde yazan bireylerin deneyimlerini içeren bilgiler başvuru sahiplerini yanıltmakta, İngiltere Turistik Vize Ekşi bilgileri güncelliğini yitirmiş güvenilmemesi gereken bilgiler içermektedir. Örneğin, İngiltere’ye Turist vizesiyle gitmek isteyen kişilerin evraklarını Ekşi sözlükteki bilgilere göre hazırlaması, vize türüne uymayan, yanlış bilgi içeren evrakları başvuru dosyasına koyması nedeniyle vize reddi hatta vize başvuru yasağı alınmasına neden olmaktadır.

İngiltere Turistik Vize Ekşi bilgilerine güvenerek başvuru yapılmamalı, konusunda uzman danışmanlarla başvuru sürecine başlanması ve başvuru dosyası için gerekli evrakların uzmanların yönlendirmesiyle hazırlanması önerilmektedir. Firmamız başvuru sürecinin başından sonuna kadar başvuru dosyanızla ilgilenmekte ve sonucun olumsuz olması durumunda vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu yaparak vize onayı alabilmekte ve sonucu olumluya çevirebilmektedir.

İngiltere Turistik Vizesi başvuru prosedürleri, başvuru süreci, gerekli evrakları ve başvurunun olumlu olabilmesi, olumsuz olursa itirazın nasıl yapılabileceği gibi konular başvuru sahiplerinin kafasını kurcalamakta ve bilgi ve destek alabilecek bir kaynak aramaktadır.

Bireyler öncelikle internette araştırma yapmak yerine konusunda uzman danışmanlardan bilgi ve destek alarak güvenilir bir başvuru sürecine adım atması önerilmektedir. Firmamızın uzmanları başvuru sürecinin her aşamasında başvuruyu takip etmekte, başvuru dosyanızın titizlikle hazırlamakta, vize reddi alındığı takdirde vize reddinin nedenini araştırarak vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu yaptığı dosyaların olumsuz sonuçlarını büyük oranda olumluya çevirmektedir.

2006 yılından beri danışmanlık firmamız İngiltere vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir şirkettir.

İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile veya Londra, Ankara, Antep ve İzmir ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilir, göçmenlik ve İngiltere Vizesi konusunda bilgi alabilirsiniz.

"İngiltere Turistik Vize Ekşi Bilgileri Güvenilir mi?" sayfası 373 defa okundu