İngiltere Turistik Vize Dilekçe Örneği İngilizce midir?

Okunma sayısı: 826
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turistik vizesi 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak verilebilen İngiltere Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir. 6 ay ve üzerinde alınan vize sürelerinde 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınamayacağı bilinmelidir. Bu vize ile İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkeleri ziyaret edilebilmektedir.

Başvuru sahibi, seyahat niyetinin yalnızca turistik, kültürel, gezi vb. gibi amaçlar taşımasına dikkat edilmeli ve bu amaçların dışında bir niyetle başvuru yapıldığında vize reddi alınabileceği unutulmamalıdır. Vize reddi alınması bir daha vize alınamayacağı anlamına gelmemektedir. Başvuru sahiplerinin vize reddine itiraz kapsamlı başvuruları uzmanlarımız tarafından yapılabilmektedir.

İngiltere Turistik Vize Dilekçe örneği İngilizce yazılmış olan bir belgedir. Başvuru sahibinin veya uzmanlarımızın yazacağı bu dilekçenin seyahat niyetini belirtmesi vize onayı alma ihtimalini yükseltmektedir. 

Başvuru dilekçesi, başvuru sahibinin başvurusunda samimi olduğunu, kendi ülkesine döneceğine dair samimi niyetini yazdığı belgedir. Başvuru sahibi dana önce böyle bir dilekçe yazmadıysa İngiltere Turistik Vize Dilekçe örneği başvuru sahibine uzmanlarımız tarafından verilebilmektedir.

Eğer başvuru sahibi hala bu dilekçeyi yazabilmekle ilgili kafasında soru işareti taşıyorsa firmamızın uzmanları başvuru sahibinin talebi üzerine bu dilekçeyi yazabilmektedir.

İngiltere Turistik Vize Dilekçe örneği İngilizce yazılmış olmasının nedeni İngiltere Konsolosluğu’nda çalışan vize memurlarının İngiliz olmasından kaynaklanmaktadır. Dilekçe de İngilizce yazılacak ve başvuru dosyasına koyulacaktır.

İngiltere Turistik Vize Dilekçe örneği İngilizce nasıl yazılır, dilekçe örneğini nasıl yazabilirim gibi sorular kafanızı karıştırıyorsa firmamızın uzman danışmanlarıyla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Vizesi aracılığıyla veya Londra, Ankara ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilir, göçmenlik ve İngiltere Vizesi konusunda her türlü soruya cevap bulabilirsiniz.