İngiltere Turist Vizesi Yeşil Pasaport Sahiplerinin Alması Gereken Vize Türü müdür?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 11:45:18

İngiltere Turist Vizesi Yeşil Pasaport sahiplerinin İngiltere’ye yapacakları turistik seyahatlerde alınması gerekli olan vize türüdür. Yeşil pasaport sahipleri bunu bilerek hareket etmelidir. Aksi takdirde sınır kontörlünde ülkeye girişi engellenebilecektir.

İngiltere’ye turistik seyahat etmek isteyen bireyler ülkeye girişlerde gerekli olan vize alımı prosedürlerini adım adım uygulayarak seyahatini gerçekleştirebilir. Bunun için öncelikli olan bireylerin Pasaport sahibi olmasıdır. Pasaport sahibi olmayan bireyler yaşadıkları ilçenin nüfus müdürlüğüne giderek vize için gerekli olan pasaport başvurusunda bulunmalıdır.

Yeşil pasaport yani hususi pasaport sahipleri çeşitli Avrupa birliği ülkelerine vizesiz giriş haklarını İngiltere için kullanamamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri İngiltere’ye Turistik gezi düzenleyebilmek için mutlaka vize almaları gereklidir. Yalnızca diplomatik pasaport (siyah) sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmayacak şekilde vizesiz İngiltere’de bulunma hakkı elde etmektedir.

İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini uzmanlarımıza telefon aracılığı ile ulaşarak da başlatabilmektedir.

Bu vize türüyle İngiltere'de herhangi bir karşılık alarak çalışma hakkınız olmayacaktır ancak bazı turist vizesi kategorileriyle 30 güne kadar eğitim alabilirsiniz. İngiltere'de uzun süreli eğitimler, eğitim programları, konaklama imkanları gibi hususlarda detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir. Başvuru sahiplerine başvuru işlemlerinin bşaından sonuna kadar bilgilendirme yapacak ve profesyonel hizmet verecek olan uzmanlarımızla irtibata geçebilmek, vize türleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İngiltere Turist Vizesi Yeşil Pasaport sahiplerinin İngiltere’ye yapacakları turistik seyahatte gerekli olan vize türüdür. İngiltere Turist Vizesi Yeşil Pasaport sahipleri tarafından nasıl alınır, İngiltere Turist Vizesi Yeşil Pasaport ile alabilmek için neler yapılması gereklidir gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek yanıt alabilir veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek İngiltere Turist Vizesi başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Yeşil Pasaport Sahiplerinin Alması Gereken Vize Türü müdür? " sayfası 356 defa okundu