İngiltere Turist Vizesi Uzatma İmkânı Var mıdır?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 11:43:36

İngiltere Turist Vizesi ziyaret kapsamlı bir vize olup vize sahiplerinin bu vizenin süresini uzatma gibi bir imkanları yoktur. Bununla ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi 6 ay, 2-5 yıllık ve 10 yıllık ve genellikle çok girişli olarak verilebilen İngiltere Vizesi türlerinden biridir. İngiltere Turist Vizesi alan kişiler 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla İngiltere sınırları içerisinde bulunamayacaklarını bilmeleri gerekiyor. Bunun aksini yapan bireylerin göçmenlik geçmişi olumsuz etkileniyor ve bir dahaki vize başvurularında vize reddi alma ihtimalleri artıyor.

İngiltere Turist Vizesi uzatma imkanının olmaması nedeniyle başvuru sahipleri umutsuzluğa kapılmaktadır. Ancak kendi ülkelerine dönerek yeniden vize başvurusu yapmaları, önceki seyahatleri süresinde İngiltere hak ve yükümlülüklerine uymaları ve göçmenlik geçmişlerinin temiz olması durumunda İngiltere’ye bir kere daha Turist vizesi alabilmektedirler.

İngiltere Turist Vizesi uzatma isteğinde olan bireyler bunun mümkün olmadığını bilmeli ve vize başvurularında istedikleri süreyi iyi belirlemelidir.

İngiltere'ye bu vize türlerine başvuruda bulunacak olan bireyler, uzmanlarımızla iletişime geçerek turist vizesi kategorileri, vize prosedürleri, başvuru evrakları ve daha birçok konuda bilgi alabilecektir. İngiltere vizesi danışmanlık sayfamızı inceleyerek de aradığınız her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. 

Vize başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler İngiltere'de çalışma hakkı elde edemeyecektir. Ancak belirli vize kategorileriyle İngiltere'de 30 günü aşmamak kaydıyla çeşitli eğitimlere katılabilirsiniz.

İngiltere'de eğitim için TIKLAYINIZ! 

İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini firmamızın uzmanlarına telefon aracılığı ile ulaşarak da başlatabilmektedir.

Firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Turist vizesi başvuruları nasıl yapılır, İngiltere’deki hak ve yükümlülüklerim nelerdir gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek yanıt alabilir veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek İngiltere Turist Vizesi başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Uzatma İmkânı Var mıdır?" sayfası 393 defa okundu