İngiltere Turist Vizesi Ücreti 2019 Yılında Değişecek mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 11:41:59

İngiltere Turist Vizesi ücreti 2019 yılında değişip değişmeyeceğini, güncel vize ücretlerini öğrenebilmek için sayfamızı ziyaret etmeniz faydalı olacaktır.

İngiltere Turist Vizesi Ücreti 2019 yılında değişip değişmeyeceği başvuru sahiplerinin kafasını kurcalayan bir sorudur. İngiltere’de her yıl 5 Nisan’da mali yılın sona ermesini takiben dolar kurundaki değişikliklere göre sterlin olarak belirlenir. Başvuru merkezlerince dolar kurundaki değişikliklere göre düzenlenen bu ücret, başvuru sahiplerince Türk lirası olarak ödenmektedir.

Vize başvuru formu doldurulmadığı ve vize harcı yatırılmadığı takdirde başvuru işlemleri başlatılamamaktadır. Antalya, Bursa ve Adana istisnai başvuru merkezlerinde vize harcına ek bir ücret talep edilebilmektedir. Başvuru sahibi vize değerlendirilme süresini kısaltmak isterse yine belirli bir ücret karşılığında Öncelikli/Hızlandırılmış Servisler kullanılabilmektedir. Bu servislerden bazıları Öncelikli Servis (Priority Visa Service), Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service), Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisidir (Prime Time Appointment Service) şeklinde örnek olarak verilebilir. Bu servislerin şartlarını, nereden başvurulabileceğini ve nasıl kullanılabileceğini öğrenmek için danışmanlık firmamızın uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Başvuru prosedürlerini titizlikle uygulayarak başarılı bir başvuru gerçekleştiren bireyler İngiltere'de 30 güne kadar eğitim alma hakkı kazanacaktır. Ancak İngiltere'de ücret karşılığı çalışma hakkı verilmemektedir. 

İngiltere'de uzun süreli eğitim için TIKLAYINIZ!

Firmamızın İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini başlatabilmek için uzmanlarımıza telefon aracılığı ile irtibata geçebilir.

İngiltere Turist Vizesi Ücreti 2019 yılında değişecek mi, güncel vize harç ücretlerini nasıl öğrenebilirim gibi sorularınız varsa gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek cevap bulabilir, İngiltere Turist Vizesi başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Ücreti 2019 Yılında Değişecek mi?" sayfası 389 defa okundu