İngiltere Turist Vizesi TLS Başvuru Merkezinden Randevu Alımı Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 11:29:10

İngiltere Turist Vizesi TLS başvuru merkezinden randevu alımı, danışmanlarımız ile başvuru yapmaya karar veren başvuru sahipleri adına uzmanlarımız tarafından alınabilmektedir. Randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak biyometrik bilgiler verilerek başvuru dosyası teslim edilmelidir.

İngiltere Turist Vizesi başvuru sahibinin tercihine göre 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık genellikle çok girişli olarak verilen İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkelerini ziyaret hakkı elde edilebilen Ziyaretçi vizesi türüdür. Bu vize türünün şartlarından biri, 1 yılda İngiltere sınırları içerisinde toplamda 6 aydan fazla kalınamamasıdır. Bir problem ile karşılaşmamak adına 1 yıl içerisinde 6 ayı geçmeyecek şekilde İngiltere ziyaretleri yapmak başvuru sahibi için yararlı olacaktır. Aksi bir durumda İngiltere ziyareti için bir sonraki başvurularda zorluk yaratacaktır.

İngiltere Turist Vizesi TLS başvuru merkezleri Türkiye’de yedi şehirde (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antep, Antalya) bulunmaktadır. TLS Başvuru merkezlerinin olduğu şehirlerde yaşamayan kişiler vize başvuru işlemlerini danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak başlatabilirler.

İngiltere Turist Vizesi TLS başvuru merkezlerinden randevu alma prosedüründen önce belirli adımların atılmış olması gereklidir. Başvuru sahibi vize başvurusu yapabilmek için öncelikle ilçe nüfus müdürlüğüne giderek pasaport başvurusunda bulunmalı ve vize başvurularında kullanılacak olan pasaporta sahip olmalıdır. Pasaport kısa süre içinde ellerine ulaştığında, başvurmak istenilen vizenin türü seyahat amacına uygun belirlenip, vize süresine göre belirlenen vize başvuru ücreti ödendiğinde vize işlemleri başlatılmış olacaktır. Firmamız danışmanlarımızdan elde edilecek olan İngiltere Turist Vizesi için gerekli belgeler listesi içindeki evraklar eksiksiz ve doğru bilgiler ile tamamlanarak, tercümesi gerekenlerin tercümeleri yapılarak başvuru dosyasına eklenecektir.

Başvurusunu uzmanlarımızla birlikte yapmaya kadar veren başvuru sahipleri adına İngiltere Turist Vizesi TLS başvuru merkezinden randevu alınmaktadır. Uzmanlarımız tarafından alınan bu randevunun gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir.

İngiltere Turist Vizesi TLS başvuru merkezinden alınan randevu ve başvuru değerlendirme sürecini hızlandıran çeşitli servisler mevcuttur. Bu servislere örnek olarak Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisidir (Prime Time Appointment Service) verilebilir. Ek bir ücret ödeyerek, başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezine mesai saatleri dışında yapabilmeyi sağlayan bir servistir. Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvuruları dışındaki tüm vize başvurularınız için kullanabilmektedir. Vize başvurularında kullanılabilecek olan bir diğer servis Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisidir (Premium Lounge Service). Randevu alınarak gidilmesi gereken İngiltere vize başvurularında, bu servis için ek bir ücret ödeyen başvuru sahiplerinin randevu almasına gerek kalmamaktadır.

Bu vize türünün bazı kategorileri İNgiltere'de eğitim alma hakkı vermektedir. İngiltere’de eğitim almak ve öğrenci olmak, lisans, yüksek lisans, mesleki kurslar, dil okulu gibi eğitimlere katılmak isteyen bireyler İngiltere’de eğitim alanında uzman danışmanlarla başvuru işlemlerine başlayarak olumlu sonuç alabilecektir.

Firmamızın İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek İngiltere Vizesi başvuruları hakkında tüm sorularınıza yanıt bulabilir, yine bu hattı arayarak veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini başlatabilmek için telefon aracılığı ile uzmanlarımızla ulaşabilirler.

"İngiltere Turist Vizesi TLS Başvuru Merkezinden Randevu Alımı Nasıl Yapılır?" sayfası 376 defa okundu