İngiltere Turist Vizesi Süresi Nasıl Kısaltılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 11:31:52

İngiltere Turist Vizesi süresi kısaltabilmek için çeşitli Öncelikli Servisler kullanılabilmektedir. Bu servislerin neler olduğunu ve nasıl başvurulabileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi başvuru sahibinin tercihine göre 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık genellikle çok girişli olarak verilen İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkelerini ziyaret hakkı elde edilebilen Ziyaretçi vizesi türüdür.

İngiltere Turist Vizesi başvuru sonucunun yaklaşık 15 iş günü içerisinde çıkması öngörülmektedir. İngiltere Konsolosluğu’nun yoğunluğuna göre bu süre uzayabilmekte veya Öncelikli Servisler kullanılarak başvuru süresi kısalabilmektedir. Bu servislerin bazıları, belirli başvuru merkezlerinde ve belirli vize türleri ile kullanılabilmektedir. Bunlar hakkında detaylı bilgi için firmamızın uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu Öncelikli Servislere ilk örnek olarak başvuru sonucunuzu 5 iş günü içerisinde almanızı sağlayan Öncelikli Servis (Priority Visa Service) verilebilir. Hızlandırılmış İngiltere vizesi başvurusu yapılmasını sağlayan Öncelikli Servis ile İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yapılabilmektedir.

Bir diğer örnek, Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisidir (Prime Time Appointment Service). İngiltere Vize Başvuru Merkezine mesai saatleri dışında yapabilmeyi sağlayan bir başvuru sistemidir. Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvuruları dışındaki tüm vize başvurularınız için kullanabileceğiniz bir servistir.  

İngiltere Turist Vizesi başvuru işlemlerinin titizlikle yapılarak eksiksiz bir başvuru dosyasının hazırlanması sonrası İngiltere'ye Turist Vizesi alarak gidebilirsiniz. Bu vize türüyle İngiltere'de çalışma hakkı edemeyeceksiniz. Aile bireyleriniz bağımlı olarak değil kendileri için yapılack bir başvuru ile sizinle birlikte seyahat edecebilecektir. İngiltere'de bu vizenin bazı kategorileriyle 30 güne kadar eğitim alabiliriniz. 

İngiltee'de eğitim almak istiyorsanız TIKLAYINIZ!

Firmamızın İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Turist Vizesi süresi, başvuru sahibinin kullandığı Öncelikli Servise göre değişiklik göstermektedir. Öncelikli Servislerin hangisinin vize türünüz ile kullanılabileceği, Öncelikli servislerin ücretleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öncelikli servislerden nasıl yararlanabilirim, ne kadar ücret ödemem gerekir, başka hangi özel servis çeşitleri bulunmaktadır gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek cevap bulabilir, İngiltere Turist Vizesi başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Süresi Nasıl Kısaltılır?" sayfası 352 defa okundu