İngiltere Turist Vizesi Sponsor ile Alınabilir mi?

Okunma sayısı: 916
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi sponsor kullanımı, sponsor olması mantıklı ve anlamlı kişi veya kurumların başvuru sahibinin seyahat masraflarını karşılamasıyla olmaktadır. İngiltere Turist Vizesi başvurusu için bulunması gereken maddi imkanlar konusunda bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Ancak başvuru sahibinin seyahati sırasında kendisini zorluklara düşürmeyecek veya İngiltere hükümetinden yardım almayacağı kadar maddi imkânı bulunması, vize başvuruları sonucunun olumlu olması için oldukça önemlidir.

Başvuru sahibinin kendi maddi yeterliliği yoksa elbette bir akrabası veya kurum/kuruluş tarafından desteklenerek bu seyahati gerçekleştirmesi mümkündür.

Sponsor olabilmek için bazı yeterlilikler gereklidir. Başvuru sahibine sponsor olacak kişi veya kurumun maddi yeterliliği bulunmalı, makul ve kaynağı ispatlanabilir bu mali kaynağı belgelerle ispatlaması gereklidir.

Bu belgelerden bazıları maaş bordrosu, banka hesap bilgileri gibi belgeler olarak sayılabilir. Başvuru için gerekli belgeler listesi hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçerek tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi sponsor desteği bir devlet kurumu veya bir özel şirketten burs alarak da kullanılabilmektedir. İngiltere Turist Vizesi sponsor kullanımının nasıl olduğunu öğrenmek, sponsorun hangi bilgilerinin başvuru dosyasına koyulması gerektiğini danışmanlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İngiltere’ye bu vizeyle gidecek olan bireylerin bilmesi gereken önemli hususlardan biri İngiltere'de 30 güne kadar eğitim alma hakkınız bulunmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi sponsor nasıl kullanabilirim, sponsor olmak için hangi belgeleri toplamam gerekir gibi sorularınız varsa firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız danışmanlık İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.