İngiltere Turist Vizesi Reddine İtiraz Edilebilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 11:08:44

İngiltere Turist/Genel Ziyaretçi Vize başvurularında sadece vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu yapılabilir. İngiltere Turist Vizesi reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvuru işlemleri için sayfamızı ziyaret ediniz.

İngiltere Turist Vizesi, başvuru sahibinin tercihine göre 6 ay, 2-5 yıllık veya 10 yıllık sürelerle verilebilmektedir. Genellikle çok girişli olarak verilen bu vize türünün şartlarından biri, 1 yıl içerisinde 6 ayı geçmeyecek şekilde İngiltere ziyaretleri yapmak başvuru sahibi için yararlı olacaktır. Aksi bir durumda İngiltere ziyareti için bir sonraki başvurularda zorluk yaratacaktır.

İngiltere Turist Vizesi Reddine İtiraz başvurusu yapmak isteyen bireyin öncelikle uzmanlarımız tarafından vize reddi mektubu (visa refusal letter) dikkat ve titizlikle incelenerek neden vize reddi alındığı ve bunun nasıl olumluya çevrilebileceği konusu araştırılır. Vize reddine sebep olan eksik bilgi veya belge ise danışmanlarımız başvuru sahibinden bu evrakları talep edebilecektir. İngiltere Turist vizesi reddi alan bireylerin başvuru dosyası hazırlarken göremeyip vize memurunun başvuru dosyasında fark ettiği başka bir problem varsa bu konunun tespit edilerek giderilmesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini başlatabilmek için uzmanlarımıza telefon aracılığı ile ulaşabilirler.

Bu vize türünün bazı çeşitleri; 

İngiltere'de İş Ziyareti Vizesi, 

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, 

İngiltere Akademik Ziyaret Vizesi vb. olarak örneklendirilebilir. Bu vizenin bazı çeşitleri İngiltere'de eğitim alma hakkı vermektedir. 30 güne kadar eğitim alabileceğiniz bu vize türüne başvurularınızı uzmanlarımızla yapabilirsiniz. 

İngiltere'de uzun süreli eğitimler almak istiyorsanız TIKLAYINIZ!

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Turist Vizesi Reddine İtiraz etmek isteyen veya İngiltere Turist vizesi başvurusu yapmak isteyen bireyler uzmanlarımıza telefon aracılığıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattına ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirler.

"İngiltere Turist Vizesi Reddine İtiraz Edilebilir mi?" sayfası 378 defa okundu