İngiltere Turist Vizesi Reddi İtirazı Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 11:06:39

İngiltere Turist vizesi reddi itirazı yalnızca vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme şeklinde olmaktadır. Diğer itiraz çeşitleri Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi sonuçlarında kullanılamamaktadır.

İngiltere Turist Vizesi, 6 ay, 2-5 yıllık veya 10 yıllık sürelerle verilebilmektedir. Genellikle çok girişli olarak verilen bu vize türünün şartlarından biri, 6 ay üzerinde alınan vize süresi boyunca 6 ayda bir İngiltere’yi terk etmeniz gereklidir. Yani 1 yıl içerisinde İngiltere sınırları içerisinde 6 aydan fazla kalınamayacağı aksi takdirde bireylerin göçmenlik geçmişi olumsuz etkileneceği bilinmelidir. İngiltere Turist Vizesi şartlarının tümünü öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi Reddi ile karşı karşıya kalan bireyler ne yapacağını bilemeyerek vize reddi almış olma duygusuyla hata üzerine hata yapma eğiliminde olmaktadır. Ancak olumsuz sonuçlanan bir İngiltere vizesi başvurusunun olumluya çevrilebilmesi için başvuru sahiplerinin konusunda uzman kişilerden destek alması önerilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi Reddi İtirazı yapmak isteyen bireyler danışmanlarımızla irtibata geçerek vize reddi sonucunu büyük oranda olumluya çevirebilmektedir. İngiltere Vizesi konusunda deneyimli uzmanları, öncelikle vize reddi mektubunu (visa refusal letter) dikkatle inceleyerek başvurunun neden reddedildiğini ve hangi adımlar atılarak olumluya çevrilebileceğini araştırır. Reddedilen başvuru dosyasında eksik evrak varsa ek belge talep edilebilir, başvuru sahibinin sorunlu bir durumu varsa bu durumun en net ve dürüst ifadesi için savunmalar hazırlanabilir. Her başvuru dosyası kendine özgüdür ve reddedilen her dosyanın reddedilme nedeni farklıdır. Bu farklılıklar nedeniyle başvuru sahibi İngiltere Turist Vizesi Reddi İtirazı kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusunda olumlu sonuç alabilmek için titizlikle hazırlanmış bir başvuru dosyasına sahip olmalıdır.

İngiltere Turist Vizesi başvurularının ret almasında birçok etken rol oynamaktadır. Bunlardan biri gerekli evraklar içerisinde bulunan İngiltere Vizesi başvuru formunun doldurulurken yanlış vize türü seçimi yapılmasıdır. Eğer başvurduğunuz vize türü ile doldurduğunuz vize başvuru formu uyumlu değilse vize memuru yüksek ihtimalle vize reddi verecektir. Seyahat amacınıza uygun vize türünüzü belirlemeniz başvuru sürecinde olumsuz sonuçla karşılaşmamanız için elzemdir.

Vize reddi almanızın bir diğer nedeni vize başvuru dosyasında bulunması gereken evraklardaki eksik bilgilerden ve evrakların bir veya birkaçının eksik olması olabilir. Başvuru dosyanıza koymanız gereken evrakların eksik olması veya evrakların içerisinde gerçeğe aykırı bilgi bulunması vize memurunun seyahat niyetinize şüpheli bakmasına neden olacaktır. Evraklarınızdaki bilgilerden herhangi birinde şüpheli bilgiye rastlanılması vize reddine sebep olmakta ve başvuru sürecinizi uzatmaktadır. Hem maddi manevi kayıplar yaşamamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu vize türlerinden bazılarıyla İngiltere'de eğitim alabilirsiniz. Bu eğitimler toplamda 30 gün ile sınırlandırılmıştır. 

İngiltere’de eğitim,

kalacağınız yer,

eğitim programları ücretleri,

tarihleri gibi çeşitli hususlarda detaylı bilgiyi İngiltere Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanlarından alabilirsiniz. 

Firmamızın İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler de İngiltere Turistik Vizesi için uzmanlarımıza telefon aracılığı ile ulaşarak işlemlerini başlatabilmektedir.

İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek tüm sorularınıza cevap bulabilir, İngiltere Turist Vizesi Reddi İtirazı başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Reddi İtirazı Nasıl Yapılır? " sayfası 384 defa okundu