İngiltere Turist Vizesi Red Sebepleri Nasıl Ortadan Kaldırılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 11:04:44

İngiltere Turist vizesi başvurularının olumlu sonuçlanması için yapılması gerekli birçok işlem olduğu gibi vize reddi almanın da birçok nedeni vardır. İngiltere Turist Vizesi red sebepleri ortadan kaldırabilmek için uzman danışmanlarımızla iletişime geçerek vize sonucunuzu olumluya çevirebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi, 6 ay, 2-5 yıllık veya 10 yıllık sürelerle verilebilmektedir. Alınan vize süresi ne olursa olsun 1 yıl içerisinde 6 ayı geçmeyecek şekilde İngiltere ziyaretleri yapmak başvuru sahibinin göçmenlik geçmişi için olumlu olacaktır. Aksi takdirde İngiltere ziyareti için bir sonraki başvurularda zorluk yaratacaktır. İngiltere Turist Vizesi şartlarının tümünü öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi red sebepleri örneği olarak genellikle çok girişli olarak verilen bu vizenin vize süresine uymayarak uzun kalındığı takdirde bir dahaki vize başvurunuza şüpheyle yaklaşılmakta veya İngiltere’ye girişinizde problem olmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi red sebepleri çeşitli olabilmektedir. Bunlardan biri gerekli evraklar içerisinde eksik bilgi/belge veya gerçeğe uymayan beyan bulunması olabilir. Eğer başvuru evraklarınız eksiklik varsa onu tamamladıktan sonra başvuru yapmanız vize onayı alma ihtimalinizi yükseltecek, sonraki vize başvurularınızda zorlanmanızı engelleyecektir. Başvuru dosyanıza koymanız gereken evrakların eksik olması veya evrakların içerisinde gerçeğe aykırı bilgi bulunması vize memurunun seyahatinize şüpheli bakmasına neden olacaktır. Evraklarınızdaki bilgilerden herhangi birinde şüpheli bilgiye rastlanılması başvuru değerlendirilme sürecinizi uzatmaktadır. Başvuru sahipleri maddi manevi kayıplar yaşamamak için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’ye yerleşme amacınız olmadığını göstermeniz ve İngiltere seyahatinizde niyetinizi açık ve dürüst şekilde ifade edebiliyor olmalısınız. Bu ifadeyi de İngiltere’ye giderken ve İngiltere seyahatiniz sırasında uymanız gereken hak ve yükümlülükleri uygulayarak gösterebilirsiniz.

Bu vize türlerinden bazılarının sahibi olarak İngiltere’de en fazla 30 güne kadar eğitim alabilirsiniz. İngiltere’deki eğitim programlarından hangilerinin size uygun olduğunu, eğitim süresini veya ücretini, konaklama imkanlarını ve ücretlerini İngiltere Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanlarından edinebilirsiniz. 

İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini başlatabilmek için uzmanlarımıza telefon aracılığıyla da vize başvuru ve vize reddine itiraz kapsamlı değerlendirilme işlemlerini başlatabilirler.

Firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Turist Vizesi red sebepleri için detaylı bilgi almak istiyorsanız uzmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Red Sebepleri Nasıl Ortadan Kaldırılır?" sayfası 370 defa okundu