İngiltere Turist Vizesi Red Alanlar Ne Yapmalı?

Okunma sayısı: 683
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi red alanlar, vize memurunun yazdığı vize reddi mektubu içinde yazan nedenleri doğru tahlil edemeyerek önceki sorunların üzerine daha komplike sorunlar oluşturacak şekilde bir başvuru dosyası hazırlar ve haklıyken haksız duruma düşecek hatalar yapmaya meyilli olurlar.

Bu nedenle vize reddi alan kişilerin bundan sonra ne yapacakları konusunu uzmanlara danışmaları gelecekteki başvuru süreçleri için daha doğru olacaktır.

İngiltere Turist Vizesi red alanlar danışmanlarıyla irtibata geçerek başvuru dosyası ve vize reddi mektubu hakkında bilgi vermelidir. Bu bilgiler ışığında vize reddi mektubunu dikkatle inceleyen danışmanlarımız vize reddi gerekçesini ortadan kaldıracak şekilde titizlikle yeni bir başvuru dosyası hazırlarlar.

Başvuru sürecini başından sonuna kadar takip eden danışmanlarımız olumsuz olan başvuru sonucunu büyük oranda olumluya çevirmektedir.

2006 yılından bu yana firmamız İngiltere Turist vizesiyle birlikte tüm İngiltere vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları hususlarında uzman danışmanlarıyla birlikte hizmet vermekte olan bir şirkettir.

İngiltere Turist Vizesi reddine neler sebep olmaktadır, vize reddi alınırsa neler yapılması gerekir? gibi ve daha birçok sorularınızı İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek öğrenebilir, yine bu hat aracılığı ile veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Firmamız, İngiltere Turist Vizesi başvurularınızda ret cevabı almamanız ve vize reddi almışsanız bunu olumluya çevirebilmek için profesyonel danışmanlarıyla birlikte her türlü desteği verecektir.