Anasayfa -> İngiltere Turist Vizesi Randevu Alabilmek için Ne Yapmalıyım?

İngiltere Turist Vizesi Randevu Alabilmek için Ne Yapmalıyım?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-05 15:07:59

İngiltere Turist Vizesi Randevu alabilmek için başvuru sahiplerinin izlemesi gereken belirli prosedürler mevcuttur. Bu prosedürleri adım adım takip eden bireyler vize reddi alma ihtimalini en aza indirecektir.

İngiltere Turist Vizesi 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak genellikle çok girişli olarak verilebilen Ziyaretçi vizesi türüdür. Bu vize türüyle İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkeleri ziyaret edilebilmekte ve turistik amaçlar dışında (spor müsabakalarını izleme, resim/heykel galeri gezileri vb.) Turist vizesi almaya çalışan kişiler vize reddi ile karşı karşıya kalmaktadır. Vize reddi almamak için vize türünüzün seyahat amacına uygun olması gereklidir.

İngiltere Turist Vizesi Randevu alabilmek için öncelikle başvuru sahipleri yaşadıkların ilin ilçe nüfus müdürlüklerine giderek pasaport başvurusunda bulunmalıdır.

Vize başvurusu için gerekli olan pasaporta sahip olunduktan sonra başvuru sahibinin tercih ettiği vize türüne uygun vize başvuru formu doldurulup, tercih edilen vize süresine uygun vize harcı yatırıldıktan sonra uzmanlarımızca verilen başvuru belgeleri toparlanmalıdır.

İngiltere Turist Vizesi başvuru için gerekli belgeler listesi uzmanlarımızca başvuru sahibine verilecek ve bu belgeler eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgiler içeren belgelerle hazırlandıktan ve tercümelerin yapılmasından sonra başvuru dosyası başvuru için hazır hale gelecektir.

Uzmanlarımız tarafından başvuru sahibi adına alınan İngiltere Turist Vizesi randevusu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunularak başvuru dosyası ve biyometrik bilgileriniz verilmelidir.

İngiltere'ye aile ziyareti, akademik ziyaretçi vizesi, iş ziyareti vizesi gibi İngiltere Turist Vizesi türleri ile gidecek olan bireylere, bazı vize türleri 30 güne kadar eğitim alma hakkı tanımaktadır.

İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini başlatabilmek için firmamızın uzmanlarına telefon aracılığı ile ulaşarak da başvuru işlemlerini başlatabilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi randevu nasıl alınır konusunda detaylı bilgi için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilirsiniz. Bu hat aracılığı ile İngiltere Vizesi başvuruları hakkında tüm sorularınıza yanıt bulabilir, yine bu hattı arayarak veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Randevu Alabilmek için Ne Yapmalıyım?" sayfası 583 defa okundu