Anasayfa -> İngiltere Turist Vizesi Online Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İngiltere Turist Vizesi Online Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-05 14:41:24

İngiltere Turist Vizesi Online Başvuru Formu başvurmak istenilen vize türü seçildikten sonra başvuru sahibinin kişisel ve finansal bilgilerini eksiksiz ve doğru bilgiler ile dolduracağı formdur. Başvurusunu firmamızla yapmaya karar veren başvuru sahiplerinin vize başvuru formu uzmanlarımızca doldurulmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi başvuru sahibinin tercihine göre 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık genellikle çok girişli olarak verilen İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkeleri ziyaret edilebilen Ziyaretçi vizesi türüdür.

Bu vize türüyle turistik amaçlar dışında (spor müsabakalarını izleme, resim/heykel galeri gezileri vb.) kullanmak isteyen ve kullanacağından şüphelenilen bireylerin başvuru dosyası vize reddi ile karşı karşıya kalmaktadır. Alınan vize süresi ne olursa olsun 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla İngiltere sınırları içerisinde kalınamayacağı bilinmelidir. 

İngiltere Turist Vizesi online başvuru formu doldurmadan önce vize başvuru yapabilmek için belirli Turist vize başvuru prosedürleri adım adım uygulanmalıdır. İngiltere Turist Vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru sahibi yaşadığı ilçenin nüfus müdürlüğüne pasaport başvurusunda bulunmalıdır. Pasaport sahibi olduktan sonra başvuru sahibi İngiltere’ye yapmak istediği seyahatin amacına uygun vize türünü belirlemeli ve alacağı vizenin süresine göre başvuru ücreti ödemesi gereklidir.

Başvuru sahibi İngiltere Turist Vizesi ile başvuru yapmaya karar verdiyse Turist Vizesinin gerektirdiği başvuru şartlarını taşıması ve vize aldığı takdirde İngiltere sınırları içindeyken vize hak ve yükümlülüklerine göre hareket etmesi gereklidir.

İngiltere’ye Turist Vizesi başvurusu yapabilmek için İngiltere Turist Vizesi başvuru formu doldurması gereklidir. Online olarak da doldurulabilen vize başvuru formu içerisine vize süresi, bireyin kişisel ve finansal bilgileri, varsa bağımlılarının kişisel, sponsorunun mali bilgileri gibi başvuru sahibine dair tüm bilgilerin yazıldığı bir formdur.

İngiltere Turist Vizesi online başvuru formu içindeki bilgilerde herhangi bir eksik veya yanlış beyan olduğu tespit edilmesi durumunda vize memuru vize reddi verebilmektedir. Vize reddi almamak için vize başvuru formunun titizlikle doldurulması gereklidir.

Başvuru sahibi, başvurusunu firmamızla aracılığıyla yapmaya karar verdiği takdirde uzmanlarımız bireyin toparladığı gerekli evraklara göre İngiltere Turist Vizesi online başvuru formu doldurabilmektedir. Gerekli görüldüğünde uzmanlarımız vize onayının sorunsuz alınabilmesi için ek belge ve evrak talep edebilmektedir. Her başvuru sahibinin dosyası kendine göre belirli evraklar içermekte ve her vize reddinin nedeni de değişmektedir.

Firmamızla İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek İngiltere Vizesi başvuruları hakkında tüm sorularınıza yanıt bulabilir, İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler bu hattı arayarak veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Online Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?" sayfası 581 defa okundu