İngiltere Turist Vizesi Ne Kadar?

Okunma sayısı: 645
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi 6 aylık, 2-5 yıllık ve 10 yıllık sürelerinde genellikle çok girişli olarak verilebilen Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir. 6 ay ve üzerinde alınacak olan Turist Vizesi başvurularında 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınamayacağı unutulmamalıdır.

İngiltere Turist vizesi ile İngiltere’ye gidecek olan kişinin yerleşme, çalışma, staj yapma gibi amaçları olmamalıdır. Vize başvurusu sırasında bunun anlaşılması üzerine vize reddi alınabilmektedir.

İngiltere sınırları içerisinde turistik amaçlar dışında bulunulduğu fark edildiği takdirde bireyin göçmenlik geçmişinde olumsuz etki bırakarak gelecek vize başvurularında olumsuz sonuç alma ihtimalini artırmaktadır. Ancak İngiltere Turist vizesiyle İngiltere’de dil eğitimi 30 günü geçmemesi şartıyla alınabilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi ne kadar olduğu konusunda başvuru sahipleri internetten çeşitli sitelerde araştırma yapmaktadır. Forumlar, sözlükler gibi sitelerde Turist vizesi harçları konusunda araştırma yapılması başvuru sahiplerini yanıltmakta, yanlış ve eksik bilgiler ile başvuru dosyasını hazırlamasına neden olmaktadır. Böyle bir hataya düşmemek için başvuru sahipleri, göçmenlik düzenlemeleri ve İngiltere vizesi konularında uzman danışmanlarıyla danışmanlık hizmeti veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Firmamız, İngiltere Turist vizesiyle birlikte tüm İngiltere vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları hususlarında 2006 yılından bu yana danışmanlık verme konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.