İngiltere Turist Vizesi Nasıl Alınabilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-13 17:14:40

İngiltere Turist Vizesi almak isteyen kişilerin belirli prosedürleri uygulaması gereklidir. Bu prosedürleri uyguladığı takdirde vize alma ihtimali artmaktadır.

İngiltere Turist vizesi başvuru sahibinin talebine göre 6 ay, 2-5 yıllık veya 10 yıllık süre ile İngiltere’ye ziyaret amaçlı verilebilen çok girişli bir vize türüdür. Bu vize kapsamında sadece İngiltere değil Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda da ziyaret edilebilmektedir.

İngiltere Turist vizesi başvuru prosedürleri elbette diğer tüm vize alımlarında olduğu gibi zor ve meşakkatli bir yoldur. Bu yolda konusunda uzman danışmanlardan destek almak vize başvuru sonucunun olumlu olma şansını artırmaktadır. Uzman danışmanlarımızdan destek alan başvuru sahipleri başvurularında daha kısa zaman harcamakta ve daha az maddi yükler altına girmektedir. Aynı zamanda bu sürecin uzaması nedeniyle başvuru sahipleri manevi sıkıntılar da yaşamaktadır. Vize başvurularınızda bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için firmamızın uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Turist vizesi başvuru prosedürlerine başlayabilmek için öncelikle kişinin pasaport sahibi olması gereklidir. Pasaport sahibi olmayan kişiler yaşadığı ilçedeki nüfus müdürlüğüne pasaport başvurusunda bulunabilirler. Pasaport sahibi olunduktan sonra başvurulmak istenilen vize türünün başvuru formu doldurulmalıdır. İngiltere’yi ziyaret süresine göre belirlenen ücretin yatırılmasından sonra uzmanlarımızca başvuru sahibine temin edilecek olan gerekli belgeler listesinin toparlanmasına başlanabilir. Bu evraklarından bazıları şu şekilde örneklendirilebilir: kişinin ev ve iş adresleri, varsa tapu belgeleri, maaş bordrosu vb. Bu evrakların listesi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. İngiltere Turist Vizesi gerekli evrakların listesini uzmanlarımızdan temin edebilirsiniz.

Başvuru evraklarının toparlanması, tercümesi gerekenlerin tercümelerinin yapılması sonrasında uzmanlarımızca alınacak olan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgileri verilmelidir. İngiltere Turist Vizesi başvuruları sonucunuz ne olursa olsun danışmanlık, başvuru sürecinin başından sonuna kadar başvuru sahiplerine destek olmaktadır.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi başvuruları, vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvuruları konularında başvuru sahiplerine danışmanlık vermektedir. Detaylı bilgi ve tüm sorularınız için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı tıklayınız.

"İngiltere Turist Vizesi Nasıl Alınabilir?" sayfası 279 defa okundu