İngiltere Turist Vizesi Masrafları Ne Kadar Tutar?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 10:02:01

“İngiltere Turist Vizesi masrafları ne kadar tutar?” sorusu, Turist vizesi başvurusu yapmak isteyen herkesin kafasında bulunmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi, başvuru sahibinin talebine göre 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak genellikle çok girişli verilebilen Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir. 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla İngiltere sınırları içerisinde kalınamayacağı unutulmamalıdır. İngiltere Turist vizesi ile İngiltere’ye gidecek olan kişinin yerleşme, çalışma, staj yapma gibi amaçları olmamalıdır. Vize başvurusu sırasında bunun anlaşılması üzerine vize reddi alınabilir. İngiltere sınırları içerisinde bu gibi girişimler fark edildiği takdirde bireyin göçmenlik geçmişinde olumsuz etki bırakarak gelecek vize başvurularında olumsuz sonuç alma ihtimalini artırmaktadır. Ancak İngiltere Turist vizesiyle İngiltere’de dil eğitimi 30 günü geçmemesi şartıyla alınabilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi masrafları çeşitli olabilmektedir. Bunlardan ilki vize başvuru harcıdır. Vize harcı, Turist Vizesi başvurularında istenilen vize süresine göre değişmektedir. Turist Vizesi başvuru masrafları içerisinde kişinin uçak biletleri, kalacağı ev veya otel ücretleri, seyahati süresince İngiltere’de yaşamını sürdürmesini sağlayacak olan belirli bir miktar paranın banka hesabında bulunması vb. gibi evraklar sayılabilmektedir. Bu evrakların aynı zamanda uzmanlarımızca danışmanlarımıza verilecek olan Turist vizesi başvuruları gerekli belgeler listesi olması başvuru sahiplerine bu masrafların neler olabileceğini öngörmesi açısından oldukça önemlidir.

 İngiltere Turist Vize masraflar konusunda detaylı bilgi için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. “İngiltere Turist Vizesi masrafları ne kadar tutar?” sorusunun cevabı görüldüğü üzere çok çeşitli olabilmektedir. Her başvuru sahibinin talep ettiği vize süresine, kalacağı otelin konaklama ücretine ve uçak biletini gidiş-dönüş mü yoksa sadece gidiş mi alınacağına göre masraflar değişmektedir.

Firmamız 2006 yılından bu yana İngiltere Turist vizesiyle birlikte tüm İngiltere vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları hususlarında danışmanlık verme konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

“İngiltere Turist Vizesi masrafları ne kadar tutar, Turist Vizesi alabilmek için ne yapmalıyım, İngiltere’ye Turist Vizesi masraflarını nasıl öğrenirim?” gibi sorularınızın yanıtları için uzman danışmanlarımızdan İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile telefon aracılığıyla bilgi alabilir; firmamızın İngiltere ve Türkiye’de bulunan Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep ofislerini ziyaret ederek İngiltere Vizesi ve göçmenlik düzenlemeleri uzmanlarımızla birlikte başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

 

"İngiltere Turist Vizesi Masrafları Ne Kadar Tutar?" sayfası 364 defa okundu