İngiltere Turist Vizesi Kaç TL?

Okunma sayısı: 650
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi, başvuru sahibinin talebine göre 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak genellikle çok girişli verilebilen Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir.

İngiltere Turist vizesi ile İngiltere’ye gidecek olan kişinin yerleşme, çalışma, staj yapma gibi amaçları olmamalıdır. 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla İngiltere sınırları içerisinde kalınamayacağı unutulmamalıdır.

Vize başvurusu sırasında bunun anlaşılması üzerine vize reddi alınabilir. İngiltere sınırları içerisinde bu gibi girişimler fark edildiği takdirde bireyin göçmenlik geçmişinde olumsuz etki bırakarak gelecek vize başvurularında olumsuz sonuç alma ihtimalini artırmaktadır. Ancak İngiltere Turist vizesiyle İngiltere’de dil eğitimi 30 günü geçmemesi şartıyla alınabilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi ücretleri İngiltere her yıl 5 Nisan’da mali yılın bitmesini takiben İngiltere makamlarınca dolar dolar kurundaki değişikliklere göre sterlin olarak belirlenmektedir.

Bu vize harcı bilgileri çeşitli sitelerde, forumlarda ve sözlüklerde yanlış veya güncelliğini yitirmiş şekildedir. İngiltere Turist Vizesi kaç tl? sorusunun yanıtı olarak başvuru sahiplerine siteler, sözlükler güncel bilgiyi vermeyecektir.

Vize ücreti konusunda en güncel bilgiyi danışmanlarımızla iletişime geçerek alabilir, kafanızı karıştıran İngiltere Turist vizesi konusunda her türlü sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından bu yana İngiltere Turist vizesiyle birlikte tüm İngiltere vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları hususlarında danışmanlık verme konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

Danışmanlarımızdan İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile telefon aracılığıyla bilgi alabilir; firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerini ziyaret ederek İngiltere vizesi ve göçmenlik düzenlemeleri uzmanlarımızla birlikte başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.