İngiltere Turist Vizesi Kaç Para?

Okunma sayısı: 708
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak genellikle çok girişli olarak verilebilen vize türüdür. 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla İngiltere sınırları içerisinde kalınamayacağı unutulmamalıdır. Bu vize türüyle turistik amaç taşımak kaydıyla (spor müsabakalarını izleme, resim/heykel galeri gezileri, kültürel turlar vb.) İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkeleri ziyaret edilebilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi kaç para, İnternetteki başvuru harcı ücretleri güncel mi? gibi sorular Turist vizesi ile İngiltere’ye gitmek isteyenlerin kafasını kurcalamaktadır. İngiltere’de her mali yılın sonunda dolar kurundaki değişikliklere göre değişen İngiltere vize harcı ücretini başvuru sahipleri TL olarak öder ancak başvuru merkezi dolar olarak almaktadır.

Başvuru sahipleri, Turist Vizesi başvurusu yapabilmek için ilçe nüfus müdürlüğüne giderek pasaport başvurusunda bulunmalı, pasaportunu aldıktan sonra başvurmak istediği vize türünün başvuru formunu doldurup, talep ettiği süreye göre belirlenmiş vize harcını yatırmalıdır.

Turist vizesi başvuru formu doldurulurken dikkat edilmesi gerekenlerden biri eksik ve yanlış bilgi bulunmamasıdır. Aksi takdirde başvuru sahibinin vize reddi alma ihtimali yükselmektedir. Başvuru formu doğru bilgiler ile eksiksiz doldurulduktan, vize harcının güncel ücretini yatıracak olan başvuru sahibinin başvuru işlemleri uzmanlarımızca başlatılacak olup İngiltere Turist vizesi için gerekli belgeler listesindeki evraklar toparlanarak başvuru dosyası oluşturulacaktır. Gerekli evrakların neler olduğunu uzmanlarımıza danışarak öğrenebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından bu yana İngiltere Turist vizesiyle birlikte tüm İngiltere vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları hususlarında danışmanlık verme konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

İngiltere Turist vizesi kaç para, İngiltere Turist vize harcı güncel ücreti nedir gibi sorularınıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile telefon aracılığıyla yanıt alabilir; firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerini ziyaret ederek İngiltere Vizesi ve göçmenlik düzenlemeleri uzmanlarımızla birlikte başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.