İngiltere Turist Vizesi ile Çalışmak Mümkün müdür?

Okunma sayısı: 469
Güncellenme Tarihi:

İngiltere’ye Turist Vizesi için başvuracak olan kişiler yalnızca turistik, kültürel amaçlı veya turlar aracılığıyla gidecek olan kişilerin alması gereken vize türüdür. İngiltere Genel Ziyaretçi/Turistik Vizesi olarak da bilinen bu vize türüne başvuru yaparken en önemli nokta başvuru sahibinin seyahat amacının vize türünün gerekliliklerine uygun olmasıdır.

İngiltere Vizesi başvuru süreci karmaşık ve başvurusunda kabul alınması zor yapıda olan vizelerden bir tanesidir. Bu yüzden başvuru yaparken titizlikle hazırlanacak bir başvuru dosyası ile dikkatle izlenecek başvuru sürecinde kabul alabilmek için danışmanlardan yararlanılması gereklidir.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları ile çalışılması mümkün değildir. İngiltere Turistik vizesi ile İngiltere’ye giderek çalışan kişiler tespit edildiği takdirde ceza alacaklardır. Bu cezalar başvuru sahiplerinin göçmenlik geçmişini olumsuz etkileyecek, gelecekte başvuru yapabileceği vizelerde ret alma ihtimalini ortaya çıkaracaktır.

İngiltere Turist Vizesi ile çalışılması mümkün olmamakla birlikte, eğitim mesleki kurslar, staj programları vb. gibi amaçlarla gidilmesi de mümkün değildir.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, göçmenlik düzenlemeleri, Ankara Antlaşması, vize retlerine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Turist vizesi başvuru süreci, başvuru şartlarının neler olduğu, başvuru prosedürleri, gerekli evrakların neler olduğu ve başvuru sonrasında neler yapılması gerektiği, başvuru reddi alındıysa nasıl itiraz edileceği hususlarında detaylı bilgi almak için İngiltere Vizesi tıklayınız.

İngiltere’de bulunan Londra, Türkiye’de bulunan Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek uzmanlarımızdan profesyonel destek alarak başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.