Anasayfa -> İngiltere Turist Vizesi için Gerekli Belgeler Neden Bu Kadar Fazla?

İngiltere Turist Vizesi için Gerekli Belgeler Neden Bu Kadar Fazla?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-05 16:53:46

İngiltere Turist Vizesi için gerekli belgeler kişiden kişiye değişmekle birlikte danışmanlarımıza gerekli belgeler listesine ek olarak belge talep edebildiği için başvuru dosyasındaki evrakların fazlalığı da her başvurunun yapısına göre değişmektedir.

İngiltere Turist Vizesi için gerekli belgeler listesi için çeşitli web sitelerde, forumlarda, sözlüklerde aramalar yapan başvuru sahipleri internette buldukları eksik ve yanlış bilgiler ile başvuru dosyası hazırlamaya çalışmaktadır.

Ancak eksik belge veya yanlış bilgi içeren belgeler bulunan başvuru dosyaları büyük ihtimalle vize memurundan vize reddi alabilmektedir. Bunun gibi bir sorunla karşılaşmamak için konusunda uzman danışmanlarla başvuru yapılması önerilmektedir.

İngiltere turist vizesi için gerekli belgeler listesi kişiden kişiye değişmektedir. Bunun sebebi bireylerin kişisel ve finansal bilgilerinin çeşitlilik göstermesidir. Örneğin, çalışan bir kişi Turist vizesi için hazırladığı başvuru dosyasında maaş bordrosu, varsa tapu belgeleri, hesap dökümleri vb. bilgilerin bulunması gereklidir.

Başka bir örnek olarak başvuru sahibi kendi finansal imkanlarıyla bu seyahati gerçekleştiremeyecek ve sponsor aracılığıyla gidecekse, sponsorun finansal ve kişisel bilgilerinin başvuru dosyasına koyulması gereklidir.

İngiltere Turist vizesi için gerekli belgeler ile başvuru yapacak kişinin özel bir durumu var ise bu durumumun vize memuruna net şekilde nasıl ifade edileceğini firmamız danışmanları, detaylıca inceleyerek başvuru dosyanızın vize reddi almaması için ek belgeler talep edebilmektedir.

Başvuru sahibi bazı durumlarda daha fazla belge vermeyi ve iş birliği içinde olmayı reddetmektedir. Böyle durumlarda başvuru dosyasında eksik bilgi ve belge olması nedeniyle İngiltere Konsolosluğu’nda görevli vize memuru vize reddi verebilmekte, hatta başvuru sahibinin gerçekleri sakladığı düşüncesiyle vize başvuru yasağı bile verebilmektedir.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan vize danışmanlık şirketidir. İngiltere Turist vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır bu nedenle firmamızla başvuru sürecinizi sürdürmeniz vize reddi alma ihtimalini en aza indirecektir.

Vize retlerine itiraz, vize onayı için gerekli evrakların neler olduğu, vize başvurularının nasıl yapılacağı, göçmenlik yönetmelikleriyle gibi konularda bilgi almak istiyorsanız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı tıklayınız.

"İngiltere Turist Vizesi için Gerekli Belgeler Neden Bu Kadar Fazla? " sayfası 551 defa okundu