İngiltere Turist Vizesi için Gerekli Belgeler Nasıl Bulunabilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 08:04:15

İngiltere Turist Vizesi başvuru sahiplerine uzmanlarımız tarafından verilecek olan gerekli belgeler listesinin, eksiksiz ve doğru bilgi içeren evrakların, titizlikle hazırlanması gereklidir.

İngiltere Turistik Vizesi İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda ülkelerini turistik amaçlı 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık sürelerle ziyaret amacıyla alınabilen bir vizedir. Genellikle çok girişli olarak alınan bu vize türüne başvuru yapabilmek için seyahatin amacı yalnızca turistik/ziyaret olmalıdır. İngiltere Turist Vizesi ile tur gezileri, turistik, kültürel amaçlı geziler, spor müsabakalarını izleme vb. amaçlarla İngiltere ve sayılan diğer ülkeler ziyaret edilebilir.

İngiltere Turist Vizesi almak isteyen kişiler, öncelikle İngiltere’ye gidiş amaçlarının alacakları vize türüne uygun olup olmadığını öğrenmelilerdir. İngiltere’ye yapacağı ziyaretin amacının turistik olduğuna karar veren kişiler, vize başvuru formu ve vize harcını yatırdıktan sonra uzmanlarımızca kişinin şartlarına ve başvuru yapılan vizenin türüne uygun gerekli belgeler listesi verilecektir. Başvuru formunu doldurmayan ve vize harcını yatırmayan kişilerin başvuru işlemleri başlatılamaz.

Başvuru işlemleri başlatıldıktan sonra uzmanlarımızca başvuru sahibine verilecek olan gerekli belgeler listesindeki evrakların eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyulması gereklidir. İngiltere Turist Vizesi başvuru için gerekli belgeler içerisinde eksik bilgi ve belge bulunması başvuru reddine sebep olabilmektedir. Aynı şekilde başvuru dosyası içerisinde sahte bilgi ve belge, gerçeğe uygun olmayan beyan ve tahrifat yapılmış evrak bulunması başvuruların reddedilme ihtimalini artırmaktadır. Gerekli evraklar listesinde olabileceklerden bazıları şunlardır; maaş bordrosu, banka hesap bilgileri, kişisel bilgileri, bakmakla yükümlü oldukları varsa onların bilgileri, kendi maddi imkanlarıyla değil de sponsor aracılığıyla gidilecek ise sponsora ait birtakım bilgiler vb. İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvuruları gerekli evraklar listesini öğrenmek için tıklayınız.

Firmamız, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vize başvuruları ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu konularında uzmanlaşmış danışmanlarıyla, 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Danışmanlarımızla başvurunuzu hemen başlatabilmek için Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret edebilir, bu sayede İngiltere vizesi ve göçmenlikle ilgili tüm sorularınızın cevaplarını alabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi için Gerekli Belgeler Nasıl Bulunabilir?" sayfası 301 defa okundu