İngiltere Turist Vizesi için Dilekçe Örneği Bulunabilir mi?

Okunma sayısı: 584
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak, genellikle çok girişli olarak verilebilen İngiltere Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir. Bu vize ile İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkeleri ziyaret edilebilmektedir.  

İngiltere’ye Turistik Vize ile gidildiğinde, alınan vize süresi ne olursa olsun, 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınamayacağı bilinmeli ve seyahat amacının yalnızca turistik olmasına dikkat edilmelidir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında önemli bir yeri olan başvuru belgelerinin içerisinde başvuru dilekçesi bulunmalıdır.

Başvuru sahiplerinin seyahat amacını, ziyaretini varsa spor müsabakası, galeri gezisi vb. herhangi bir yere yaptığının kanıtı, ziyaretine gittiği arkadaşı veya aile bireyinin nerede yaşadığı, birey kendi mali imkanlarıyla seyahatini sürdürmeyecek ise sponsorunun ekonomik bilgileri gibi bilgileri içeren başvuru dilekçesi, vize memurunun vize onayı verebilmesi için önemli bir belgedir.

Bu Turist Vizesi başvuru dilekçesi başvuru sahibinin seyahat niyetinin ne kadar ciddi ve samimi olduğunu kanıtlamaktadır. Uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerine göre bu dilekçenin bulunmadığı başvuru dosyaları büyük oranda vize reddi ile karşı karşıya kalacaktır.

İngiltere Turist Vizesi dilekçe örneği başvuru sahibine uzmanlarımız tarafından verilebilmekte, kişinin talebi üzerine bu dilekçe uzmanlarımızca da yazılabilmektedir. İngiltere Turist Vizesi için dilekçe örneği hakkında detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından bu yana İngiltere Turist vizesiyle birlikte tüm İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları hususlarında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Turist vize dilekçesi nasıl yazılır, bu dilekçenin içeriğinde neler bulunmalıdır gibi soruların yanıtlarını, firmamızın uzman danışmanlarına İngiltere Vizesi ile telefon aracılığıyla ulaşarak, alabilir; firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.