İngiltere Turist Vizesi Harcı Kaç Liradır?

Okunma sayısı: 581
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi, İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkelerine turistik amaçlarla gidilmesine olanak sağlayan bir vizedir.

6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak ve genellikle çok girişli verilebilen Ziyaretçi Vizesi türlerinden biri olan bu vizeyle, talep edilen vize süresi ne olursa olsun, 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınamayacağı bilinmelidir. Seyahat amacının yalnızca turistik olmasına dikkat edilmelidir.

İngiltere Turist vizesi harcı kaç liradır, ücretler sürekli değişiyor mu? gibi birtakım sorular başvuru sahiplerinin kafasını kurcalamakta ve bireyler bu sorulara cevabı nerede bulacağını bilememektedir.

Çeşitli internet sitelerinde yazan bilgiler ile başvuru işlemlerini başlatmak isteyen kişiler ya yanlış vize formunu doldurma ya başvuru dosyasına gereksiz evrak ekleme ya da eksik belge nedeniyle vize reddi almaktadır.

Bu nedenledir ki İngiltere Turist Vizesi başvuru işlemlerinin başından sonuna kadar uzman danışmanlardan destek alınmasının, vize başvuru sürecinde hem maddi hem de manevi zararları en aza indirdiği görülmektedir.

İngiltere Turist Vizesi harcı, her yıl İngiltere’de mali yılın sona ermesini takiben dolar kurundaki değişikliklere göre belirlenerek değişmektedir. Bu değişimin güncel bilgilerini İngiltere başvurusu konusunda deneyimli danışmanları ve uzmanları bulunan firmamızdan öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru merkezlerinin olduğu Ankara, İstanbul, İzmir, Antep, Adana, Antalya, Bursa şehirlerinde yaşamayan veya bu şehirlere yakın yaşayan kişiler başvuru işlemlerini telefon aracılığı ile de başlatabilirler.

İngiltere Turist vizesi harcı güncel bilgilerini İngiltere Vizesi ile iletişime geçerek öğrenebilir, Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.