İngiltere Turist Vizesi Gereken Evraklar Listesi Nasıl Elde Edilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 08:30:42

İngiltere Turist Vizesi gereken evraklar listesi, başvuru sahiplerinin kişisel ve finansal bilgilerine göre değişiklik göstermekle birlikte başvuru sahiplerine uzmanlarımız tarafından verilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi, İngiltere’yi turistik amaçlarla ziyaret etmek isteyen kişilerin alabileceği, genellikle çok girişli olarak verilen, alınan vize süresi ne olursa olsun 1 yıl içinde 6 aydan fazla İngiltere sınırlarında kalınamayan Ziyaretçi Vizesi türüdür.

6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak verilebilen Turist Vizesi ile İngiltere’ye ziyaret amacıyla giden kişinin yalnızca turistik amaçla gidiyor olması oldukça önemlidir. İngiltere Turist Vizesi alan kişi İngiltere’ye gittiğinde eğitim, staj, mesleki kurs, çalışmak, yerleşmek gibi amaçları olmamalıdır. Başvuru sahibinin başvurduğu vize türünün seyahat amacına uygun olmaması durumunda vize reddi alma ihtimali yükselmektedir. Vize türünün seyahat amaçlarınıza uygun olup olmadığını öğrenmek ve vize reddi almamak için uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

İngiltere Turist Vizesi almak için başvuru yapan kişilerin başvuru dosyasında olması gereken birtakım belgeler vardır. İngiltere Turist Vizesi gereken belgelerin bazıları: başvuru sahibinin kişisel bilgileri (ev ve iş yeri adresi, bakmakla yükümlü olduklarının bilgileri vb.), maaş bordrosu, varsa tapu belgeleri, vadeli/vadesiz banka hesap bilgileri gibi çok çeşitli evraklar olabilir. Bu evraklar kişiden kişiye değiştiği için başvuru yapmak isteyen kişilerin kendilerine uygun gerekli evraklar listesini alabilmek için uzmanlarımızla iletişime geçebilirler.

Firmamız, uzmanları ve danışmanlarıyla 2006 yılından beri İngiltere Vizesi başvuruları, İngiltere Ankara Antlaşması, vize retlerine itiraz konularında başvuru sahiplerine danışmanlık veren bir şirkettir. Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizden birini ziyaret ederek başvuru sürecinizi başlatabilir, İngiltere Vizesi konusunda her türlü sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi alan kişinin, İngiltere’ye gittiğinde eğitim, staj, mesleki kurs, çalışmak, yerleşmek gibi amaçları olmamalıdır. Böyle bir durum tespit edildiği takdirde vize sahibi ceza alacaktır ve bu cezalar göçmenlik geçmişinde olumsuz etki bırakacaktır. Vize reddi almamak ve böyle bir durumla karşılaşmamak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı tıklayınız.

"İngiltere Turist Vizesi Gereken Evraklar Listesi Nasıl Elde Edilir?" sayfası 305 defa okundu