İngiltere Turist Vizesi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-13 17:28:52

İngiltere Turist vizesi harç fiyatları İngiliz makamlarınca dolar kurundaki değişikliklere göre sterlin olarak belirlenmekte ve her yıl değişmektedir. Detaylı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

İngiltere Turist Vizesi fiyatları belirlenmesi her yıl İngiltere’nin mali yılının sonra ermesiyle dolar kurundaki değişikliklere göre olmaktadır. İngiltere’de sterlin olarak belirlenen ancak başvuru merkezlerince dolar olarak alınan başvuru ücreti başvuru sahiplerince Türk lirası olarak ödenmektedir.

İngiltere Turist vizesi başvurusu yapılabilmesi için vize ücretinin yatırılması gereklidir. Vize ücretini yatırmayan kişiler vize başvurusunda bulunamazlar. Başvuru formunun doldurulması, başvuru ücretinin yatırılmasından sonra uzmanlarımızca başlatılacak olan başvuru süreci, başvuru için gerekli evrakların toparlanması, tercüme edilmesi gerekli olanların tercümesinin yapılması, yine uzmanlarımızca başvuru sahibi alınacak olan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak biyometrik bilgiler ile başvuru dosyasının, İngiliz Konsolosluğu’na gönderilmesini sağlamak için, elden teslim edilmesi gereklidir.

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurularında uzmanlaşmış firmamızla ile irtibata geçerek İngiltere vizesi ve göçmenlik uygulamaları konusunda uzmanlarımızla birlikte başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bu sayede vize ve göçmenlikle ilgili her tür bilgiyi alabilir ve vize alma ihtimalinizin artmasını sağlayabilirsiniz. Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri bulunan şirketimize İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Fiyatları Nasıl Belirlenir?" sayfası 308 defa okundu