İngiltere Turist Vizesi Evrakları 2019 Yılı Listesi Nereden Alınır?

Okunma sayısı: 552
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist vizesi, 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak verilebilen Turist Vizesi ile İngiltere’ye ziyaret amacıyla gidilebilen, genellikle çok girişli olarak verilebilen İngiltere Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir. Başvuru sahibi, alınan vize süresi ne olursa olsun 1 yıl içinde 6 aydan fazla İngiltere sınırlarında kalamamaktadır. Başvuru sahibinin yalnızca turistik amaçla gidiyor olmalıdır.

İngiltere Turist Vizesi alan kişi İngiltere’ye gittiğinde eğitim, mesleki kurs, çalışmak gibi amaçları olması, böyle bir durumun tespiti sonucunda ceza almasına ve gelecek vize başvurularında vize alımının zorlaşmasına neden olmaktadır. Başvuru sahibinin başvurduğu vize türünün seyahat amacına uygun olmaması durumunda vize reddi alma ihtimali yükselmektedir.

Başvurmak istediğiniz vize türünün seyahat amaçlarınıza uygun olup olmadığını öğrenmek, vize reddi almamak, vize reddi alındıysa nasıl itiraz edileceği hususunda tüm sorularınızı uzmanlarımıza danışarak öğrenebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi evrakları 2019 yılı listesinin ne olacağı, listenin değişip değişmeyeceği, başvuru dosyası için nelerin gerekli olduğunu konularında Turist vizesi başvurusu yapmak isteyen kişilerin kafalarında soru işareti bulunmaktadır. Bu soru işaretlerini uzmanlarımıza danışarak giderebilirler.

İngiltere Turist Vizesi Evrakları 2019 için gerekli evraklardan bazıları şöyle sıralanabilir: başvuru sahibinin maaş bordrosu, varsa tapu belgeleri, banka hesap dökümü, kişisel bilgileri, varsa başvuru sahibinin bağımlılarının bilgileri, sponsor varsa sponsor olan kişinin ya da kuruluşun bilgileri vb.

Firmamız, 2006 yılından bu yana İngiltere Turist vizesiyle birlikte tüm İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları hususlarında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzman danışmanlarımızdan İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile telefon aracılığıyla bilgi alabilir; firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.