İngiltere Turist Vizesi Evraklar Nasıl Hazırlanır?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 08:29:06

İngiltere Turist Vizesi evraklar listesi başvuru sahiplerine göre değişiklik göstermektedir. Bu evrakların tamamının neler olabileceğini öğrenmek için sayfamızın detaylarına gidiniz.

İngiltere Turist Vizesi, İngiltere’yi turistik, kültürel gezi vb. amaçlarla ziyaret etmek isteyen kişilerin alabileceği Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir. 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak verilebilen Turist Vizesi, genellikle çok girişli olarak verilir. Bunun sahibi başvuru sahibinin, aldığı vize süresi ne kadar olursa olsun, İngiltere sınırlarında 1 yılda 6 aydan fazla kalmaması gereklidir.  

İngiltere Turist Vizesi başvurusu yapmak isteyen kişilerin, vize başvuru prosedürleri içerisinde önemli bir aşama olan başvuru evraklarını eksiksiz şekilde toplaması gereklidir. Başvuru sahibi, başvurmak istediği vizenin türüne göre vize başvuru formu doldurduktan sonra talep ettiği süreye göre belirlenmiş vize harcını da yatırması gereklidir. Vize harcını yatırmayan kişilerin başvuru işlemleri başlatılamaz.

İngiltere’ye Turist Vizesi evraklar kişiden kişiye değişmektedir. Bunun nedeni her insanın kişisel ve finansal yeterliliklerinin farklı olmasıdır. Örneğin, İngiltere Turist Vizesi başvurusu yapmak isteyen çalışan kişinin finansal kaynakları olarak vadeli/vadesiz hesap bilgileri, maaş bordrosu vb. kaynakları gösterilebilir. Ancak kişi, bir sponsor aracılığı ile Turist Vizesine başvuracak ise sponsor olacak kişinin veya kurumun finansal bilgileri başvuru dosyasında bulunması gereklidir.

Vize formunu doldurup vize harcını yatıran başvuru sahiplerine uzmanlarımız tarafından verilen başvuru için gerekli belgeler listesinin eksiksiz tamamlanması gereklidir. Bu belgelerde eksik evrak ve/veya yalan bilgi/belge bulunması başvuru dosyasını inceleyen vize memurunun vize reddi vermesine sebep olabilir. Başvuru sahibinin geçmişteki herhangi bir vize başvurusunda yalan beyanda bulunmuş olması da bugün yaptığı yeni başvurusunun reddedilmesine neden olabilir. İngiltere Turist Vizesi Reddine itiraz konusunda danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Firmamız, 2006 yılından beri İngiltere vizesi başvuruları, Ankara Antlaşması, vize reddine itiraz konularında hizmet vermekte olan bir şirkettir. Vize reddi almamak için ve vize reddine itiraz edebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İngiltere Turist Vizesi başvurusu, başvuru prosedürleri, vize için gerekli evrakları konularında detaylı bilgi için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile iletişime geçebilir; Londra, Ankara, İstanbul, Antep, İzmir ofislerimizden birini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Evraklar Nasıl Hazırlanır? " sayfası 277 defa okundu