İngiltere Turist Vizesi Dilekçe Örneği Nereden Alınabilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 09:16:27

İngiltere Turist Vizesi dilekçe içeriği, nasıl yazılacağı gibi konulardaki tüm sorularınız için firmamızın uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz

İngiltere Turist Vizesi 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak verilen İngiltere Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir. Genellikle çok girişli olarak verilmektedir. İngiltere’ye Turistik Vize ile gidildiğinde, alınan vize süresi ne olursa olsun, 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınamayacağı bilinmeli ve seyahat amacının yalnızca turistik olmasına dikkat edilmelidir. Bu vize ile İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkeleri ziyaret edilebilmektedir.

Turist vizesi başvuru dosyasında bulunması gereken İngiltere Turist Vizesi dilekçesi içeriğine yazılacak şeyler şunlar olabilmektedir; başvuru sahibinin seyahat sebebi, seyahatini hangi finansal kaynaklarla sağlayacağı, kendi ülkesine geri döneceği ve bunları kanıtlayan belgelerin başvuru dosyasında bulunduğu vb. gibi bilgilerin yer alması gereklidir. İngiltere’ye turistik ziyaret amacıyla gidecek olan kişinin başvuru dosyasında bu belgenin olmasının önemi, başvuru sahibinin vize talebinde ve sadece turist amaçlı gidecek olmasındaki samimiyeti ve iyi niyetin ifadesinin daha net yapılabilmesidir. Bu dilekçe İngilizce yazılmalıdır.

Bu dilekçenin nasıl yapılacağına dair bilgileri uzman danışmanlarımızdan edinebilirsiniz. Ancak başvuru sahibinin daha önce böyle bir dilekçe yazmamış olması, zamanının olmaması vb. gibi nedenlerle firmamızın danışmanları birey adına bu dilekçeyi yazabilir. İngiltere Turist vizesi dilekçe örneği, başvuru sahibinin dilekçeyi nasıl yazabileceği hususunda yol göstermektedir. Elbette her dilekçenin içeriği kişilerin başvuru durumlarına göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere Turist vizesi başvuruları, dilekçe yazımı, başvuru belgelerinin toparlanması ve sonucun olumsuz olması durumunda yapılacak olan vize reddine itiraz başvuruları yapısal olarak oldukça zor ve karmaşıktır. Bunun için İngiltere vize türü ne olursa olsun başvuru sahibinin başvurusunun daha ilk aşamasında uzman danışmanlardan destek alması önerilmektedir. Başvurunun başından sonuna kadar uzmanlarımızdan destek alınması vize reddi alma ihtimalini en aza indirmekte ve vize reddi alındığı takdirde yeniden değerlendirme başvurusu yapılarak olumsuz sonucun olumluya çevrilmesi daha kolay olmaktadır.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması, İngiltere Vizesi başvuru retlerine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvuruları hususlarında hizmet vermekte olan bir şirkettir. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile İngiltere Vizesi ve göçmenlik düzenlemeleriyle ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabilir, firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Dilekçe Örneği Nereden Alınabilir?" sayfası 286 defa okundu