İngiltere Turist Vizesi Danışmanlık Almanın Önemi Nedir?

Okunma sayısı: 524
Güncellenme Tarihi:

Başvuru sahipleri, İngiltere Turist Vizesi başvurularının karmaşık yapıda ve alınması zor olan vize türü olduğunu bilmelidir.  İngiltere Turist Vizesi başvurularında danışmanlık alınması başvuru sahiplerine çeşitli yararlar sağlamaktadır.

Bu yararlara örnek olarak kişiyi daha az maddi kayıplara sürüklemesi verilebilir. İngiltere Vize başvurularında, vizenin türüne ve vize süresine göre başvuru harcı ödenmelidir.

Bu başvurunun daha başındayken ödenen vize harcı ücreti, başvuruların olumsuz sonuçlanması sonucunda itiraz etmek isteyenlere göre daha azdır. Vize başvurularının başındayken danışmanlıklardan yararlanılması, vize harcı için tekrar tekrar ücret ödenmesini engelleyecektir. Böylece İngiltere Turist vizesi başvurusu yapmak isteyen kişiler başvurularında firmamızın uzmanlarından destek alarak daha az maddi kayıplarla karşılaşırlar.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında danışmanlık kullanılması aynı zamanda başvuruların süresinin daha kısa sürede sonuçlanmasını sağlayabilmektedir. Başvuru sahipleri öncelikli servisler kullanılmadığı takdirde 15 iş günü içerisinde çıkması öngörülmektedir.

Ancak ekstra bir ücret ödenerek kullanılacak olan öncelikli servislerle başvuru süreci kısalabilmektedir. Başvuru için Öncelikli Servis (Priority Visa Service) kullanıldığı takdirde başvuru süresi 5 iş gününe indirilmektedir. Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) başvurularınızda kullanıldığı takdirde vize çıkma süresi 24 saate inmektedir. Öncelikli Servisler hakkında detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında başvuru sahipleri, internetten edindikleri çeşitli yanlış bilgilerle ve konusunda uzman olmayan kişilerce yönlendirilmesi sebebiyle vize reddi almaktadır. Vize reddi alan kişiler de bundan sonra ne yapılabileceğini düşünmektedirler.

Vize reddi alındığı takdirde, vize memurunun neden vizeyi reddettiğini açıklayan vize reddi mektubu uzmanlarımızca dikkatle incelenerek, eksiksiz bir başvuru dosyası yeniden hazırlanır. Vize retlerinde danışmanlık alındığında, tekrar tekrar vize reddi alınmasının önüne geçilmiş olunur.

İngiltere vize başvuruları ve İngiltere vizesi retlerine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu konularında uzman danışmanlarımız, 2006 yılından beri başvuru sahiplerine hizmet vermektedir. Uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilmek için Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya tüm sorularınızın yanıtlarını almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilirsiniz.