İngiltere Turist Vizesi Belgeler İçerisine Neler Eklenebilir?

Okunma sayısı: 514
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi belgeleri toplanmadan önce atılması gereken belli adımlar vardır. Bu adımların ilki başvuru sahibinin pasaport sahibi olmasıdır.

Pasaport alabilmek için ilçe nüfus müdürlüğüne giderek pasaport başvurusunda bulunabilirler. İngiltere Turist Vizesi başvuru formu doldurulup, uzmanlarımızdan güncel vize ücreti bilgileri alınarak vize süresine uygun harç yatırıldıktan sonra, başvuru işlemleri uzmanlarımızca başlatılacaktır.

İngiltere Turist Vizesi başvuru işlemlerinizin başında yapmanız gereken danışmanlarımızdan aldığınız başvuru belgelerini toplamaya başlamalısınız. İngiltere Turist Vizesi başvuru belgeleri, başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişiklik göstermektedir.

Örneğin çalışan bir kişi turist vizesi başvurusu yaptığı zaman başvuru belgeleri içerisinde maaş bordrosu, iş adresi gibi belgeler; çalışmayan veya kendi imkanlarıyla seyahatini finanse edemeyecek olan kişiler için sponsorun bilgileri, hesap dökümleri vb. gibi belgeler başvuru dosyasına koyulacaktır.

Danışmanlarımız; başvuru sahibinin özel bir durumu varsa bu özel durumun vize memurunca yanlış anlaşılmalara neden olmaması, kişinin dosyasına şüphe ile yaklaşarak vize reddine sebep olmaması için titizlikle başvuru dosyası hazırlayacaktır.

İngiltere Turist Vizesi başvuru sahibinin başvurusu için sorun yaratacak bir durumu varsa bu sorun giderildikten sonra başvuru yapılması başvuru süresinin uzamasını ve başvuru reddi alınmasını engelleyecektir.

İngiltere Turistik Vizesi gerekli belgeler listesi tamamlandıktan sonra alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilecektir.

Başvuru değerlendirme süresince başvurunuzu danışmanlarımız takip ederek, başvuru sonucunuz olumsuz olduğu takdirde vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu yaparak olumsuz sonucu büyük oranda olumluya çevirebilmektedir.

Firmamız, 2006 yılında beri İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması, İngiltere Vizesi başvurularında alınan retlere itiraz kapsamlı başvurular hususlarında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Vizesi arayarak uzmanlarımıza ulaşabilir ve tüm sorularının yanıtlarını alabilirsiniz.