İngiltere Turist Vizesi Antalya Başvuru Merkezi Neresidir?

Okunma sayısı: 615
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi Antalya başvuru merkezi, bölgesel başvuru yoğunluğundan dolayı konsolosluğun açmaya karar verdiği Bursa ve Adana başvuru merkezleri gibi istisnai merkezlerden biridir. Başvuru yoğunluğuna göre haftada 1 gün açık bulunmakta ve vize ücretine ekstra bir ücret talep edebilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi, tercihen 6 ay, 2-5 yıllık veya 10 yıllık sürelerle ve genellikle çok girişli olarak verilen bir İngiltere Vize türlerinden biridir.

İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler’in ziyaret edilebildiği bu vize ile 1 yıl boyunca toplamda en fazla 6 ay İngiltere sınırları içerisinde bulunabilirsiniz.

Aksi bir durumda İngiltere ziyareti için bir sonraki başvurularda zorluk yaratacak, kişinin sınır pasaport kontörlünde ülkeye girişi engellenebilecektir.

İngiltere Turist Vizesi Antalya başvuru merkezi haftada 1 gün açık bulunarak vize randevularını gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra başvuru sahiplerinden vize başvuru ücretine ek belirli bir miktar talep edilebilmektedir. Bunun nedeni ise bu başvuru merkezlerinin istisnai başvuru merkezi olmasıdır.

İngiltere Turist Vizesi Antalya başvuru merkezinin istisnai olduğunun kanıtı olarak öncelikli servislerden bazılarının bulunmaması verilebilir. Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) Antalya başvuru merkezinde kullanılamamaktadır.

İngiltere Turist Vizesi Antalya başvuru merkezi ve hangi servislerin kullanılabildiğini öğrenmek için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımıza telefon aracılığı ile veya ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Çalışma izni vermeyen bu vize türü ile İngiltere’de 30 güne kadar eğitim alınabilmektedir. Ancak İngiltere’de uzun süreli bir eğitim almak istiyorsanız İngiltere yurtdışı eğitim danışmanlarından profesyonel destek alabilir, tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere’ye eğitime gitmeden önce ve gittikten sonra ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgilendirmeyi eğitim danışmanlarından alabilirsiniz. 

Firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir.

İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini başlatabilmek için uzmanlarımıza telefon aracılığı ile ulaşarak da başvuru işlemlerini başlatabilmektedir.

İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilir veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerini ziyaret edebilirsiniz.