İngiltere Turist Vizesi Almanın Kolay Yolu Var mı?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-13 17:26:51

İngiltere Turistik vizesi almanın kolay yolu hem zaman kaybı yaşamamak hem de maddi kayıpları en aza indirme için uzmanlardan yardım almaktır. İngiltere Turist Vizesini daha kısa sürede ve kolaylıkla almak istiyorsanız danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

İngiltere Turist Vizesi talep edilebilen vize süresine göre 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak verilebilmektedir. Bu vize alındığı takdirde vize sahipleri İngiltere’nin yanı sıra Kuzey İrlanda, Galler ve İskoçya’yı da ziyaret edebilme hakkına sahip olmaktadır.

İngiltere’yi turist olarak ziyaret etmek isteyenlerin kafasını en çok kurcalayan soru bu vize türünün nasıl alınabileceğidir. Ancak başvuru yapmak isteyen kişilerin internetten edindikleri yanlış ve güncel olmayan bilgiler nedeniyle ve başvuru sahiplerini vize konusunda uzman olmayanların yönlendirmesiyle vize başvuruları reddedilmektedir. Vize başvurularınızın reddedilmemesi, başvuru sürecinizin uzamaması ve maddi, manevi kayıplara uğramamak için firmamızla ile irtibata geçiniz.

Bu vize de diğer İngiltere Vize türleri gibi belirli prosedürler uygulanarak alınabilmektedir. İngiltere Turist/Genel Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapabilmek için önce pasaport sahibi olmak gerekir. Pasaport sahibi kişiler hangi vizeye ne kadar sürede ve ne amaçla başvurmak istediklerini bildiren birtakım bilgileri başvuru formuna yazmalıdır. Başvuru formunu doldurup vize harcını ödedikten sonra başvuru süreci başlamaktadır.

Uzmanlarımız tarafından başvuru sahibinin yaşam şartlarına göre belirlenen gerekli belgeler listesindeki bütün evraklar tamamlandıktan, tercümelerinin yapılması gerekenlerin tercümesi yapıldıktan sonra yine uzman danışmanlarımız aracılığıyla kişi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyasıyla birlikte biyometrik bilgilerin verilmesi gereklidir. Başvuru süresi, Öncelikli Servisler kullanılmadığı takdirde, 2 hafta olarak öngörülmektedir. Bu süre Öncelikli Servisler ile kısaltılabilmektedir. Öncelikli Servis (Priority Visa Service) ile başvuru süresi 5 günde sonuçlanabilmekte, Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) ise başvuru sürecini 24 saate indirmektedir. Öncelikli diğer servisler hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçiniz.

Firmamız İngiltere vize başvurusu, Ankara Antlaşması ve Vize Retlerine itiraz konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Turist Vizesi başvuruları, komplike yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapmak gereklidir. Vize alma ihtimalini artırmak ve profesyonel destek almak için İngiltere Turist Vizesi Danışmanlık Hattı tıklayınız.

"İngiltere Turist Vizesi Almanın Kolay Yolu Var mı?" sayfası 270 defa okundu