İngiltere Turist Vizesi Almak Kolay mı?

Okunma sayısı: 536
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi, kişinin talebine göre çeşitli sürelerde verilebilen çok girişli bir vize türüdür. Bu vize türü başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için belirli adımların atılması gereklidir.

İngiltere Turist Vizesi almak kolay mı? sorunun cevabını verebilmek için, başvuru prosedürlerinin neler olduğu bilinmeli ve bunlar eksiksiz uygulanmalıdır. İngiltere Turist Vizesi başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi başvurusu yapabilmek için öncelikle pasaport sahibi olunmalıdır. Tüm vize başvurularında gerekli olan pasaportun alınması için kişi ilçe nüfus müdürlüğüne giderek başvuruda bulunmalıdır. Daha sonra vize başvuru ücretinin yatırılması başvuru sürecinin başlatılabilmesi için önemlidir.

Pasaport sahibi olmayan ve başvurmak istediği İngiltere vizesinin güncel harç fiyatını yatırmayan kişiler vize başvurusu yapamazlar. Başvuru sahibi, başvurmak istediği vize türünün vize başvuru formunu doldurduktan sonra uzmanlarımızca kişiye kendi şartlarına uygun vize başvurusu için toparlanması gereken gerekli belgeler listesi verilecektir.

Bu liste, başvuru sahiplerinin kişisel ve finansal bilgilerini içermekte ve kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. İngiltere Turist Vizesi başvuru belgeleri uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

Bu belgelerin toparlanması, tercüme yapılması gerekenlerin tercümeleri yapıldıktan sonra alınacak olan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde olunarak biyometrik bilgilerle birlikte başvuru dosyası teslim edilmelidir. Başvuru sonucu, Öncelikli Servisler kullanılmadığı takdirde, 2 veya 3 hafta içerisinde çıkmaktadır.

İngiltere Vizesi türlerinden birine başvurmak isteyenler uzmanlarımızın profesyonel danışmanlığı ile başvuru sürecini başlatabilirler. Uzmanlarımıza telefon ile ulaşabilirsiniz veya İngiltere’de Londra, Türkiye’de Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından günümüze İngiltere Vizesi başvuruları ve vize reddi itirazı kapsamlı yeniden değerlendirme başvuruları konusunda uzman danışmanlarıyla hizmet vermektedir.

Bu adımlar atlanmadan uygulandığı takdirde İngiltere Turist Vizesi alınmaması için hiçbir neden ortada bulunmayacaktır. Ancak elbette başvuru sahibinin bile gözünden kaçan noktaları vize memuru fark edip vize reddi verebilmekte ve bunun nedenlerini vize reddi mektubunda açıklamaktadır.

Uzman danışmanlarımız bu vize reddine sebep olan durumları detaylı şekilde ele alarak vize reddi sonucunuzu vize başvuru kabulüne büyük oranda çevirebilmektedir. Vize reddi almamak ve eğer alındıysa bunu değiştirebilmek için İngiltere Vizesi tıklayınız.