Anasayfa -> İngiltere Turist Vizesi Alma Rehberini Nereden Edinebilirim?

İngiltere Turist Vizesi Alma Rehberini Nereden Edinebilirim?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-06 10:38:48

İngiltere Turist Vizesi alma rehberi, sözlükler, bloglar, fenomenler vb. gibi mecralardan edinilen bilgilerin güvenilirliği ve güncelliği şüpheli olması sebebiyle vize başvurularınızda uzmanlarımızla iletişime geçmenizi önermekteyiz.

İngiltere Turist Vizesi, İngiltere’ye turistik, kültürel, tarihi gezi vb. amaçlar ile ziyaret etmek isteyen kişilerin başvurması gereken, 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak verilebilen vize türüdür.

Ziyaretçi Vizesi alt dallarından biri olan Turistik vizenin, genellikle çok girişli olarak verilmesinin sebebi, başvuru sahibinin 1 yıl içerisinde İngiltere’de 6 aydan fazla kalmasının uygun görülmemesidir.

Başvuru sahibi 10 yıllık Turistik vizesi de alsa 6 ayda bir İngiltere sınırları dışına çıkmalı, İngiltere’de süresiz oturum izni olan veya vatandaşlığı bulunan bir kişi gibi bulunmamalıdır.

İngiltere Turist Vizesi başvurusu yapabilmek için belirli prosedürler doğru şekilde ve eksiksiz uygulanmalıdır. İngiltere Turist vizesi başvurusu yapmak isteyen kişi öncelikle pasaport sahibi olmalıdır.

Pasaportu bulunmayan kişilerin ilçe nüfus müdürlüklerine giderek pasaport alma başvurusunda bulunması gereklidir.  Pasaport sahibi kişi, başvurmak istediği vize türünü doğru seçerek ona uygun vize başvuru formunu doldurduktan sonra, talep ettiği vize türüne ve vize süresine göre belirlenmiş olan vize harcının güncel ücretini yatırmalıdır.

İngiltere Turist vizesi başvuru sahibi, vize başvuru formu ve vize harcını yatırmayan kişilerin başvuru işlemleri başlatılamaz. Başvuru işlemleri başlatıldıktan sonra firmamızın uzmanlarınca başvuru sahibine verilecek olan gerekli belgeler listesindeki gerçeğe uygun beyanlar içeren belgelerin eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyulması gereklidir.

Başvuru sahibi adına uzmanlarımız tarafından alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak biyometrik bilgiler ile başvuru dosyası teslim edilmelidir. Titizlikle hazırlanan başvuru dosyalarının vize başvuru değerlendirme sürecinde ve sonucunda büyük etkisi olmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi başvuru için gerekli belgeler içerisinde eksik bilgi veya yalan beyan bulunması başvuru reddine sebep olabilmektedir. Başvuru dosyasında, gerçeğe uygun olmayan beyan bulunan belge ve tahrifat yapılmış evraka bulunması başvuruların reddedilme ihtimalini artırmaktadır.

Başvuru sahibi uzmanlarımızca verilecek olan başvuru için gerekli belgeler listesini dikkatli şekilde tamamlamalıdır. İngiltere Turist Vizesi başvuruları gerekli evraklar listesinin tamamını öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi alma rehberi nereden bulurum? veya ‘kimden temin edebilirim? gibi birtakım sorular başvuru sahiplerinin kafasını kurcalamaktadır. Ancak İngiltere Vizesi başvuruları zor ve karmaşık yapıda olan başvurulardır. İngiltere’ye vize alabilmek için belirli prosedürlerin takip edilmesi gerekir.

Uzmanlarımız başvuru sürecinde baştan sonra başvuru sahibine danışmanlık vererek büyük oranda olumlu bir vize sonucu elde etmenizi sağlamaktadır.

2006 yılından beri firmamız, İngiltere vize başvuruları, Ankara Anlaşması Vizesi ve vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu, Ankara Antlaşması konularında başvuru sahiplerine hizmet vermektedir.

Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilir, İngiltere Vizesi ile iletişime geçerek İngiltere Vizesi ve göçmenlik düzenlemeleri hakkında tüm sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Alma Rehberini Nereden Edinebilirim?" sayfası 502 defa okundu