İngiltere Turist Vizesi Acente ile Neden Başvuru Yapılmalıdır?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-13 17:15:20

İngiltere Turist Vizesi almak isteyen kişiler aracı kurum ve kuruluşlar ile başvuru yaparken tereddüt etmektedirler. Ancak başvuru yapılmak istenilen İngiltere Vizesi türleri ne olursa olsun acentalar ile başvuru yapmak hem zaman kaybını hem de maddi kayıpları önlemektedir.

İngiltere Vizesi türü ne olursa olsun başvuru süreci, prosedürleri zor ve karmaşık yapıda olan vize türleridir. Özellikle İngiltere Turist vizesi başvuruları kolay alınır gibi bir intiba yaratmakta ancak çoğu başvuru sahibin ret aldığı vize türlerinden biri sayılmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi almak isteyen kişiler çeşitli problemler ile karşılamaktadır. Bunlardan biri kişilerin ret kararı almasıdır. Başvuru sahiplerinin, tek başına veya vize konusunda uzman olmayan kişilerin yönlendirmesiyle yapmaya çalıştıkları başvurularda aldıkları vize retlerine tekrar tekrar itiraz etmeleri ancak yine ret kararı hatta vize başvuru yasağı almalarıdır. Vize reddi mektuplarında vize memurları bu kararı neden verdiklerine dair bilgileri yazarlar. Bu mektuplar dikkatli şekilde incelenmelidir. Vize reddi başvurularının titizlikle hazırlanması için acenteler ile çalışılması tekrar ret kararı alınmaması için çok önemli bir adımdır. İngiltere Turist Vizesi reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurularında uzmanlarımız vize reddine neden olan eksik veya yanlış ilgi ve belgeleri tespit ederek ve başvuru sürecini başından sonuna kadar takip ederek olumsuz sonucu olumluya çevirebilmektedir.

Vize reddine itiraz yolları için TIKLAYINIZ!

İngiltere Turist Vizesi başvurularında yanlış evrak bilgisi, eksik bilgi ve belgelerin başvuru dosyasına koyulması, vize başvuru formunun başvurulmak istenilen vize türüyle uyumlu olmaması gibi nedenlerle vize reddi alınmaktadır. İngiltere Turist Vizesi için acente ile başvuru yapmanın yararlarından biri vize başvurularınız sırasında her türlü soru ve sorunları sorabileceğiniz ve doğru yanıtları alabileceğiniz bir muhatabınızın olmasıdır. Uzmanlarımız başvuru sürecinin her aşamasında başvuru sahibine bilgi vermekte ve sürekli iletişimde kalmaktadır. Başvuru sonucunuz olumsuz geldiğinde dahi bunun nedenini titizlikle araştırmakta, gerekli ev evraklar varsa talep etmekte ve yeniden başvuru yaparak sonucu değiştirmek için çalışmaktadır. Bu, başvuru sahiplerine başvuru sürecinde güven vermekte ve başvuru sonucuyla ilgili endişelerini gidermektedir.

Acenteler ile İngiltere Vize başvurusu yapmanın bir diğer yararı, kişilerin zaman ayarlamasını yapmasına yardımcı olmaktadır. Uzmanlarından danışmanlık alan başvuru sahipleri, bir miktar ek ödemeyle Öncelikli Servisler kullanılarak, 15 günde çıkması planlanan vize sonucu hızlandırılıp 5 gün (Öncelikli Servis-Priority Visa Service) veya 24 saat (Ekstra Öncelikli Servis-Super Priority Visa Service) içerisinde vize sonucu alabiliyorlar.

İngiltere Turist vizesi hususunda detaylı bilgi için uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. TIKLAYINIZ!

Başvuru prosedürlerinin ve başvuru dosyasının eksiksiz olması noktasında başarılı bir başvuru yaparak İngiltere Turist Vizesi sahibi olduğunuzda İngiltere'de 30 güne kadar bazı turist vizesi kategorileriyle eğitim alma hakkına sahip olabiliyorsunuz. Detaylar için eğitim uzmanlarına danışabilir, eğitim ücreti, eğitim programları, konaklama ücretleri gibi hususlarda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Sonuç olarak İngiltere Turist Vizesi başvurusunun danışmanlarımız aracılığıyla yapılması başvuru sahibine hem maddi hem manevi hem de zaman açısından yararlı olmaktadır. 2006 yılından beri İngiltere vizesi başvurusu, vize reddine itiraz başvurusu, Ankara Antlaşması konusunda destek olmaktadır. Uzmanlarıyla iletişime geçmek, başvuru işlemlerinizi hemen başlatmak ve sorularınızın yanıtlarını almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı tıklayınız.

"İngiltere Turist Vizesi Acente ile Neden Başvuru Yapılmalıdır?" sayfası 290 defa okundu