İngiltere Turist Vizesi 2019 Yılı Gerekli Evrak Listesi Nereden Bulunur?

Okunma sayısı: 464
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist vizesi başvuru sahibinin talebine göre 6 ay, 2-5 yıllık veya 10 yıllık süre ile İngiltere’ye ziyaret amaçlı verilebilen çok girişli bir vize türüdür. Bu vize türünü almak isteyen kişilerin belirli prosedürleri uygulaması gereklidir.

Bu prosedürlerin en başında kişinin vize başvurusu yapabilmek için sahip olması gereken pasaport bulunmaktadır. Pasaport sahibi olmayan kişiler vize başvurusu yapamamaktadır. Kişi tarafından pasaport başvurusu ilçe nüfus müdürlüklerine yapıldıktan sonra vize başvuru formunu doldurup vize harcını yatırmalıdır.

Vize harcını yatırmayan kişilerin başvuru sürecinin başlaması mümkün değildir. Başvuru işlemleri uzmanlarımızca başvuru sahibine verilecek olan gerekli evrak listesinin toplanmasıyla devam etmektedir.

İngiltere Turist Vizesi gerekli evraklar başvuru dosyası için hazırlanırken doğru bilgiler içerdiği ve eksiksiz olduğuna dikkat edilmelidir. Başvuru evraklarının içerisinde başvuru sahibine dair eksik veya yanlış bilgi ve belge bulunması vize reddine sebep olabilmektedir.

Vize reddi almamak için başvuru sahibinin durumunu en açık ve net şekilde ifade eden başvuru dosyası hazırlanmalıdır. Bu kişiler, vize konusunda uzman olmayan kişilerin yönlendirmesiyle veya çeşitli sitelerden edindiği eksik ve güncel olmayan bilgiler ile yapmaya çalışmaktadır.

Ancak vize başvurularında uzman danışmanlardan yardım alınması başvuru sürecinde başvuru sahibinin daha az zaman kaybı ve maddi kayıpla karşılamasını sağlar. Danışmanlarımız vize reddi alınmaması ve alındığı takdirde olumsuz sonucu olumluya çevirebilmek için başvuru sürecinin başından sonuna kadar destek olmaktadır.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, İngiltere Vizesi reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvuruları konularında uzmanlarıyla hizmet vermekte olan bir şirkettir. İngiltere Turist Vizesi için gerekli evrak listesini öğrenmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı tıklayınız.