İngiltere Turist Vize Reddine İtiraz Edebilir miyim?

Okunma sayısı: 497
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi ret alan kişilerin en çok merak ettikleri bu karara itiraz edip edemeyecekleri ve bir daha vize alıp alamayacaklarıdır. Vize reddi almanız bir daha vize alamayacak ve başvuru yapamayacağınız anlamına gelmez. Vize retlerinize itiraz için yeniden değerlendirme başvuru konusunda detaylı bilgi uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

Vize reddi sonucunda kişiler ya vazgeçmekte ya da tekrar tekrar yanlış ve eksik evraklarla başvuru yaparak ret almakta hatta vize başvuru yasağı alabilmektedir. Böyle bir sonuçla karşılaşmamak için uzman danışmanlardan deste alınması vize kabul oranını yükseltmektedir.

İngiltere Turist Vizesi ret kararlarına itiraz yalnızca yeniden değerlendirme başvurusu yoluyla yapılabilmektedir. İngiltere vizesi retlerine itiraz etmek isteyenler hangi itiraz yolunu kullanabileceğini BURADAN öğrenebilir. 

İngiltere Turist Vizesi başvurusu olumlu sonuçlanan bireylerin bu vize türüyle çeşitli hak ve yükümlülükleri doğacaktır. İngiltere’de 30 güne kadar (bir seferde 30 gün olabileceği gibi kısa süreli çeşitli eğitimlerin toplam süresi de en fazla 30 gün olması şartıyla) eğitim alabilmek de bu haklardan bir tanesidir.

İngiltere’de eğitim almak isteyen bireyler hangi programın kendilerine uygun olabileceğini, hangi konaklama imkanlarını kullanabileceğini, ne kadar süre eğitim alabileceği veya bu eğitimlerin ücretlerinin nasıl değişikliğe uğradığını öğrenebilmek adına İngiltere Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı uzmanlarından bilgi alabilirsiniz. 

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi Retlerine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvuruları konusunda uzman danışmanlarıyla birlikte olumsuz sonucu olumluya çevirebilmektedir.

Sürecin başından sonuna kadar yönlendirmeleriyle başvurunun olumlu sonuçlanması için uğraşan danışmanlara İngiltere Vizesi ile ulaşabilir veya İngiltere’deki Londra, Türkiye’deki Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek işlemlerinizi başlatabilirsiniz.