İngiltere Turist Vize Başvuru Dilekçesi Örneği Kim Tarafından Hazırlanır?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-14 11:46:55

İngiltere Turist Vize başvuru dilekçesi örneği, başvurusunu danışmanlarımızla birlikte yapmaya karar veren, bu dilekçenin nasıl yazılacağı hakkında bilgi sahibi olmayan başvuru sahiplerine, talepleri doğrultusunda, uzmanlarımız tarafından örnek olarak verilebilecek belgedir.

İngiltere Turist Vizesi 6 aylık, 2-5 veya 10 yıllık, genellikle çok girişli olarak verilen İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkelerinin ziyaretine izin verilen İngiltere Ziyaretçi Vizesi türüdür. İngiltere’ye Turistik Vize ile gidildiğinde, alınan vize süresi ne olursa olsun, 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınamayacağı bilinmelidir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında önemli bir yeri olan başvuru belgelerinin içerisinde İngiltere Turist Vizesi başvuru dilekçesi bulunmalıdır. Başvuru sahiplerinin seyahat amacını kanıtlayan belgelerin bulunacağı başvuru dosyasında bulunması gerekli olan başvuru dilekçesi içerisinde başvuru sahibi ile ilgili birtakım bilgiler yer almalıdır.  Başvuru sahibinin kim olduğu, bu seyahati neden gerçekleştirmek istediği gibi bilgilerin yazılacağı, başvuru sahibinin özel bir durumu varsa bunun en açık ve net şeklide izahının yapılacağı belge vize başvuru dilekçesidir.

İngiltere Turist Vize başvuru dilekçesi örneği İngilizce yazılmış olmasının nedeni İngiltere Konsolosluğu’nda çalışan vize memurlarının İngiliz olmasıdır. Dilekçe de İngilizce yazılacak ve başvuru dosyasına koyulacaktır. Başvuru sahibinin veya uzmanlarımızın yazacağı bu dilekçenin seyahat niyetini belirtmesi vize onayı alma ihtimalini yükseltmektedir. Başvuru sahibi daha önce böyle bir dilekçe yazmadıysa İngiltere Turistik Vize dilekçe örneği başvuru sahibine uzmanlarımız tarafından verilebilmektedir. Eğer başvuru sahibi hala bu dilekçeyi yazabilmekle ilgili kafasında soru işaretleri taşıyorsa firmamızın uzmanları başvuru sahibinin talebi üzerine bu dilekçeyi yazabilmektedir. Firmamız uzmanlarının deneyimlerine göre bu dilekçenin bulunmadığı başvuru dosyaları büyük oranda vize reddi ile karşı karşıya kalacaktır.

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi kategorisindeki çeşitli vize türleriyle İngiltere'de 30 güne kadar eğitim alabilirsiniz. Ancak İngiltere'de uzun süreli eğitim almak isteyen ve seyahat amacının eğitim olmasını planlayan kişiler detaylı bilgiyi BURADAN alabilirler. 

Firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi türleri, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılında kurularak hizmet vermeyi sürdüren bir danışmanlık şirketidir. 

İngiltere Turist Vize başvuru dilekçesi örneği kimden alınır, vize başvuru dilekçesi nasıl yazılabilir, içeriğinde neler olması gerekir gibi sorularınız varsa bunları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile telefon aracılığıyla sorabilir; firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde yaşamayan kişiler İngiltere Turistik Vizesi işlemlerini başlatabilmek için telefon aracılığı ile uzmanlarımıza ulaşabilirler.

"İngiltere Turist Vize Başvuru Dilekçesi Örneği Kim Tarafından Hazırlanır?" sayfası 376 defa okundu