İngiltere 10 Yıllık Turist Vizesi Neden Alamadım?

Okunma sayısı: 544
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Turist Vizesi türlerinden biri olan 10 yıllık İngiltere Turist Vizesi başvurularının ret almasının birçok nedeni olabilmektedir. Bunlardan biri gerekli evraklar içerisinde bulunan İngiltere vizesi başvuru formunun doldurulurken yanlış seçilmedir.

Eğer başvurduğunuz vize türü ile doldurduğunuz vize başvuru formu uyumlu değilse vize memuru yüksek ihtimalle vize reddi vermektedir. Doğru vize başvuru formunu doldurabilmek için firmamızla iletişime geçiniz.

Vize reddi almanızın bir diğer nedeni vize başvuru dosyasında bulunması gereken evraklardaki eksik bilgilerden ve evrakların bir veya birkaçının eksik olması olabilir.

Başvuru dosyanıza koymanız gereken evrakların eksik olması veya evrakların içerisinde gerçeğe aykırı bilgi bulunması vize memurunun seyahat niyetinize şüpheli bakmasına neden olacaktır.

Evraklarınızdaki bilgilerden herhangi birinde şüpheli bilgiye rastlanılması vize reddine sebep olmakta ve başvuru sürecinizi uzatmaktadır. Başvuru sahibi hem maddi kayıp hem de zaman kaybı yaşamamak için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

10 yıllık İngiltere Turist Vizesi reddi almanızın bir diğer nedeni de bu vize türü genellikle çok girişli verilmektedir. Bu giriş çıkışları sağlamadığınız takdirde, bir dahaki vize başvurunuza şüpheyle yaklaşılmakta veya İngiltere’ye girişinizde problem olmaktadır.

İngiltere’ye yerleşme amacınız olmadığını göstermeniz ve İngiltere seyahatinizde niyetinizi açık ve dürüst şekilde ifade edebiliyor olmalısınız. Bu ifadeyi de İngiltere’ye giderken ve İngiltere seyahatiniz sırasında uymanız gereke hak ve yükümlülükleri uygulayarak gösterebilirsiniz.

Bu vize türüyle İngiltere'de çalışma hakkınız bulunmamakla birlikte 30 günü geçmemek şartıyla eğitim alabilirsiniz. İNgiltere'de ne tür eğitimler alabileceğinizi ve nasıl konaklayabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYINIZ!

10 yıllık İngiltere Turist Vizesi başvurunuzun kısa sürede olumlu sonuçlanması, vize reddi aldıysanız olumsuz sonucun olumluya çevrilebilmesi için profesyonel destek alabilirsiniz. İngiltere Turist Vizesi başvurularınızda zaman kaybı ve maddi kayıplar yaşamak istemiyorsanız uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi başvuruları, Ankara Antlaşması ve vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurularında profesyonel danışmanları ile hizmet veren müşavirlik ve danışmanlık şirketidir.

İngiltere Vizesi ile telefonla her türlü konuda bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizden birini ziyaret ederek başvuru sürecinizi hemen başlatabilirsiniz.