Anasayfa -> İngiltere Turist Vizesi Ücreti

İngiltere Turist Vizesi Ücreti

Güncellenme Tarihi: 2022-04-04 17:51:25

İngiltere Turist Vizesi Ücreti, tüm İngiltere Vize türlerinde olduğu gibi her yıl belirli oranlarda yeniden düzenlenir. Vize harçlarında, dolar kurundaki artış ve azalışlara göre değişiklik yapılmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi Ücreti

İngiltere Ziyaretçi vizesi ücreti, İngiltere’de her yıl rutin olarak değişiklik göstermektedir. Yani bir yıl belirli olan bir ücret diğer yıl artabilir veya azalabilir. Bu değişim İngiltere tarafından sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen, dolar kuru üzerinden yapılır.

Başvuru merkezi tarafından dolar olarak alınmaktadır ancak başvuru sahibi tarafından Türk lirası olarak ödeme yapılmaktadır. İngiltere Ziyaretçi vizesi ücreti hakkında güncel bilgi için uzman danışmanlar ile irtibat halinde olmak gerekir.

İngiltere Turist Vizesi aile üyelerini ziyaret etmek, turistik amaçlı bir geziye katılmak, sanatsal bir sergiye gitmek, tıbbi tedavi almak, spor müsabakalarına katılmak, eğitim almak gibi çok çeşitli konularda, 6 ay, 2-5 yıl veya 10 yıllık süreler içerisinde İngiltere’ye giriş ve çıkışlarınız için kullanacağınız vize türüdür. İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurusu için tıklayınız.

İngiltere vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıda bir sürece sahiptir. İngiltere vizesi başvurlarında alanında uzman danışmanlardan destek alınması vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilecektir.

Alanında uzman firma İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Reddine İtiraz konularında 2006 yılından beri profesyonel hizmet vermektedir.

İngiltere vizesi konusunda deneyimli uzmanlardan yardım alabilmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile iletişime geçebilir veya Londra, Ankara, İstanbul şehirlerinde bulunan ofislerden dilediğinizi ziyaret edebilirsiniz.

"İngiltere Turist Vizesi Ücreti" sayfası 1819 defa okundu